Neler Yeni

🔥İndirim Epic Games İndirim Kuponu Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Turan
Merhaba arkadaşlar. Epic Games üzerinden GTA V'i ücretsiz aldım ve 60 TL indirim kuponu geldi. Gelen kuponla 88,77 TL'lik Assassin's Creed Odessey'i 28,77'ye almak istedim kupon uygulandı fakat kredi kartımdan 88.77 TL çekti. Sorunla ilgili bulabildiğim kaynak ancak ShiftDelete'deki şu bağlantıydı: https://forum.shiftdelete.net/konular/epic-games-indirim-kuponu-sorunu.670900/
Orada denilen gibi 'Bize Ulaşın' kısmından iki kere durumu yazdım. Bu soruna benzer bir sorun yaşayıp iade yapan var mı ya da daha önce iade yapmaya çalışınca ne kadar sürede sorununuz çözüldü?

Düzenleme: Gelişmeleri yazıyorum. 23 Mayıs'ta benimle Epic Games destek ekibinden Mike Bravo adında bir kişi benimle iletişime geçti. Türkçe yazmalarına şaşırdım. İade yapıldığını söyledi ve iade için bana e-posta üzerinden fatura geldi. Bankanızın durumuna göre iade süresi değişebilir, dendi. İade yapıldığı söylendikten sonra kontrol edeyim dedim. Yatış mı diye. Yanlış çekilen fiyatın durumu bankamda 88,77 TL'den 91,84 TL'ye yükseldiğini gördüm. Şikayetvar'da aynı sorunu yaşayanı da gördüm. Bankama sordum. Dolar ya da Euro üzerinden çektikleri için o şekilde yansımış olabilir dendi. Yurt Dışı kaynaklı çekimler yapıldığında en son bulunan yüksek kur baz alınıyormuş.

Son düzenleme:

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Onur Can
Satın alım yaparken kuponu seçtiğine emin misin ?

Edit: Kupon uygulandı yazmışsın özür. Destek kısmından Epic Store ile iletişme geçebilirsin.

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,799
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Edit: Kupon uygulandı yazmışsın özür. Destek kısmından Epic Store ile iletişme geçebilirsin.
Otomatik uyguluyor indirimi seçmeye gerek kalmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet eminim. Uygulandı gösterdi. Hatta yanda 28'e düştüğünü de gösterdi. Kredi Kartı ile çekimi yaptıktan sonra ne olur ne olmaz kontrol edeyim dedim. 88 TL çekmiş. İlk kez başıma böyle bir olay geldi. Daha önce iade yaptınız mı? Kısa sürede döndüler mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Mustafa Turan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorunu yaşayanlar vardır diye yazıyorum.

Top Bottom