Neler Yeni

Epic games kredi kartı banka kartı ödemelerinde sorun yaşayan varmı

Boph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
salih güven
Herkese merhaba hata veriyor reddedildi hatası sizdedede varmı bu sorun yoksa rahatça banka kartı veya kredi kartı ile oyun satın alabildinizmi

Tutorial

80+
Evet 3 oyun aldım kredi kartıyla sıkıntı yok Enpara kullanıyorum

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Ben aldim sorun yasamadim

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
banka kartı ile alıcam kredi kartın reddedildi diyor kart mastercard olarak geçiyor epicdede mastercard yazıyor olmadı alamadım
Benim ki de master cardi

Tutorial

80+
banka kartı ile alıcam kredi kartın reddedildi diyor kart mastercard olarak geçiyor epicdede mastercard yazıyor olmadı alamadım
K
reddedildi hatası veriyor sürekli alamadım
Hesabındaki para ile yani hesap kartı ile almayı deniyorsan kredi kartı kısmından red alırsın , GPAY ile ödeme seçeneğini deneyebilirsin sorun yaşayacağını sanmam

Boph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
salih güven
K

Hesabındaki para ile yani hesap kartı ile almayı deniyorsan kredi kartı kısmından red alırsın , GPAY ile ödeme seçeneğini deneyebilirsin sorun yaşayacağını sanmam
o ney oluyor havale falanmı nasıl yapıcam

Boph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
salih güven
Ödeme seçeneklerinde GPAY mevcut , bu seçeneği seçersen gerekli yönlendirmeyi yapacaktır havale yahut banka kartıyla direkt olara alabilirsin diye düşünüyorum
bakıp dönücem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ödeme seçeneklerinde GPAY mevcut , bu seçeneği seçersen gerekli yönlendirmeyi yapacaktır havale yahut banka kartıyla direkt olara alabilirsin diye düşünüyorum
şey havalede mobile ile havale edicem değilmi

Top Bottom