Neler Yeni

Kredi Kartı Limiti Artmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alan Wake
hiç kullanmadığın için 6 aylık gibi bir süre lazım en az sonrasında kendi bankanda limiti yükseltir veya denizbanktan hesap aç gold kredi kartı başvurusu yap maaşı ben 18 girdim 18 vermişti.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Hocam 2 yıldır aynı iş bankasına yatıyor maaşım
Bende iş bankasınds yazılımcıyım. Şubeden limit artışı yapmayı deneyin. Red verirse neden artış yapılamadığını şubeden öğrenebiliyorsunuz

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
290
İsim
Erdoğan Aktaş
Arkadaşlar merhaba 2014 yılında aldığım İş Bankası kredi kartımın limiti 1500 TL civarıydı, çok fazla kredi kartı kullanan bir insan değilim o sebepten hiç arttırmadım fakat dün mobil bankacılıktan arttırmak istedim 3.500 TL oldu findex raporuna da baktırdım 1835 çıktı en iyi puan 1900 imiş orda da bir sorun yok. Yani herhangi bir bankaya borcum yok, maaşım da yine bu bankanın hesabına yatıyor limit neden artmıyor çözemedim. Yani eğer ihtiyaç olmasa hiç uğraşmayacağım ama bir araç kiralamak veya taksitli bir alışveriş için sıkıntıya sokuyor bu durum. Acaba başka bir bankadan yeni kredi kartı alsam en az bir asgari ücret tutarı limit verir mi ?
Musteri hizmetleri ile gorus bence benim isbankasin da 2000 den 2 yilda 230 a cikarttim be bu aralar bildirim geliyor yukseltmek istermisiniz diye

DarkSea

80+
Herkesin yorumuna fikirlerine teşekkür ediyorum arkadaşlar sağolun, öncelikle tavsiyelerinizi dikkate alıp bir iki ay kart ile alışveriş yapıp onu ödeyip limit arttırma deneyeceğim olmazsa diğer arkadaşların tavsiyesiyle yeni bir bankanın kredi kartını alacağım. 🤝

slyvanes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Melih Özkurt
Kullanmadığından kaynaklı kesinlikle. Banka fark etmiyor bütün bankalar aynı notları kullanıyor. Bir bankada artar diğerinden artmaz diye bir durum yok. Ne kadar limit vereceği yine bankaya bağlı fakat ortalama limitler aynı oluyor. Kredi çeker gibi.

DejavuKing

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
500
İsim
Furkan Emre Asım
Top Bottom