Neler Yeni

Epic games parayı aldı oyun yok :D

mehmet444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet
Dün akşam epic games den fc 24 satın aldım param karttan gitti ancak ne oyun geldi ne de son işlemlerde görünüyor, banka geçmişine bakınca epic games harcama olarak görünüyor ancak dün destek ekibine yazınca bizden kaynaklı değil bankadan kaynaklı dendi ondan sonra bi daha da ulaşamadım kimseye, her desteğe yazdığımda hata veriyor, bankayla görüştüm harcama olduğunu bu sorunu firmayla görüşün diyorlar. Dolandırıldım mı? :D

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Dün akşam epic games den fc 24 satın aldım param karttan gitti ancak ne oyun geldi ne de son işlemlerde görünüyor, banka geçmişine bakınca epic games harcama olarak görünüyor ancak dün destek ekibine yazınca bizden kaynaklı değil bankadan kaynaklı dendi ondan sonra bi daha da ulaşamadım kimseye, her desteğe yazdığımda hata veriyor, bankayla görüştüm harcama olduğunu bu sorunu firmayla görüşün diyorlar. Dolandırıldım mı? :D
Dekontu indirip epic desteğe yaz tekrardan tarayıcıdan girmeyi dene epic desteğe

mehmet444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cok attığın için spama düşmüştür başka hesabın varsa ordan dene bir olmazsa bilemiyorum mail fln deneriz epice
Çok fazla denemedim aslında ilk destek yazımdan sonra yetkili bizden kaynaklı değil dedi ben de banka kayıtlarını atıcaktım istek gönderilemedi dendi mail yolliyim dedim, oda yollanır yollanmaz kapandı direkt. Son şans farklı cihazdan bi hesap açıp denemek kaldı.

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Çok fazla denemedim aslında ilk destek yazımdan sonra yetkili bizden kaynaklı değil dedi ben de banka kayıtlarını atıcaktım istek gönderilemedi dendi mail yolliyim dedim, oda yollanır yollanmaz kapandı direkt. Son şans farklı cihazdan bi hesap açıp denemek kaldı.
Anlamadım bende gıcık olmuş ama baya iş halledersin inş olmadı yaz ben atıyım ticket senin için

ridvan k

80+ Bronze
Bende de oldu sonradan paramı iade ettiler
Ama oyunun indirimi bitmesine az kaldı o iade edilen para hemen gelmiyor muhtemelen bidaha al
İade için de epic desteğe çektiğine dair görsel at irtibat halinde ol

mehmet444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anlamadım bende gıcık olmuş ama baya iş halledersin inş olmadı yaz ben atıyım ticket senin için
Kusura bakma bildirim kapalı mobilde olduğum için ondan geç gördüm. yan hesap açım ana hesabımın gmail adresine kadar verip satın alımı dökümanlarıyla yolladım dediğin gibi ana hesabım spam a düsüyordu muhtemelen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende de oldu sonradan paramı iade ettiler
Ama oyunun indirimi bitmesine az kaldı o iade edilen para hemen gelmiyor muhtemelen bidaha al
İade için de epic desteğe çektiğine dair görsel at irtibat halinde ol
Bişe olmaz bitsin almam daha ordan hsjxbsj

Buğrahan Mert

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,279
İsim
Kazım Buğrahan Mert
Kusura bakma bildirim kapalı mobilde olduğum için ondan geç gördüm. yan hesap açım ana hesabımın gmail adresine kadar verip satın alımı dökümanlarıyla yolladım dediğin gibi ana hesabım spam a düsüyordu muhtemelen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bişe olmaz bitsin almam daha ordan hsjxbsj
Hahshs mecbur ordan alırız öyle deme yine de

duchess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa
Aynı şey bendede oldu hayla uğraşıyorum. İade etseler bile üzüntüm geçmez indirimdeyken aldım şu anda indirim bitti zaten koskoca firmanın bu kadar saçma bir ödeme alma şekli olabilir mi?

mehmet444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mehmet
Aynı şey bendede oldu hayla uğraşıyorum. İade etseler bile üzüntüm geçmez indirimdeyken aldım şu anda indirim bitti zaten koskoca firmanın bu kadar saçma bir ödeme alma şekli olabilir mi?
Saçmalık başka bir şey değil bari parayı değil oyunu verseler

duchess

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mustafa
Saçmalık başka bir şey değil bari parayı değil oyunu verseler
Kanka canlı destekle iletişime geçtim ve paranız askıda kalmış dedi.Ya oyunlar hesabınıza tanımlanır ya da paranız iade edilir dedi büyük ihtimalle sendede askıda kalmıştır.

Top Bottom