Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunu: The Vanishing of Ethan Carter

Satriani

80+ Bronze
Ben de eskiden korsan oynadığım beğendiğim bütün oyunların orijinalini alıyorum, almaya çalışıyorum. Benim oyun oynadığım zamanlarda orijinal oyun oynama alışkanlığı yoktu hatta oyunları orijinal sanırdık, dediğim yıllar 2000-2010'lu yıllar tabii.
O zamanlar nerede orijinal, CRACK 'di bizim hayatımız...

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Hocam siz yönetebilir misiniz?
Her hafta oyun ekleyebilir misiniz yani?
Ben de Epic Games'in şuana kadar ücretsiz olarak verdiği bütün oyunların listesi var. Sen 30 Aralığa kadar verilecek 15 ücretsiz oyun için mi diyorsun yoksa bütün oyunlar için mi haftalık olarak verdikleri gibi.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,046
İsim
Zeki Müren
Ben de Epic Games'in şuana kadar ücretsiz olarak verdiği bütün oyunların listesi var. Sen 30 Aralığa kadar verilecek 15 ücretsiz oyun için mi diyorsun yoksa bütün oyunlar için mi haftalık olarak verdikleri gibi.
Bütün oyunlardan bahsediyorum

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Rockstar Games kolay kolay Türkçe dil desteği getirmez. GTA 5 çok fazla satıldı ama Türkiye'de satın alanları hiç takmadılar.

Bu seni hiç alakadar etmez, insanların kendisine olan saygısını eleştirmek kimsenin haddi değil.
Haklısın Brom Pahalı Oyunları Crack Oynuyoruz Diye Kendimize Saygımızı Yitiriyormuşuz Meğer 😅 Klasik Boş Yapan Tayfa İşte.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Haklısın Brom Pahalı Oyunları Crack Oynuyoruz Diye Kendimize Saygımızı Yitiriyormuşuz Meğer 😅 Klasik Boş Yapan Tayfa İşte.
Oyun pahalıysa pahalı o oyunu oynamak zorunda değilsin ki? Pahalı diye crack oynuyorum saçma bir şey bence. Oyunlarda neden türkçe dil desteği olmuyor biliyor musun? Çünkü ürünü orjinal bir şekilde satamıyor firmalar türkiyeye. Mesela AC oyunlarını bitirmiş kaç tane türk oyuncu sayarsın ama kaç tanesinde AC gerçekten orjinal bir şekilde var? Ben AC'yi 3'e kadar satın alıp oynadım sonrasına para veremedim bu yüzden de hiç oynamadım izledim. Zamanında da torrent kullandım ama o zamanlar 13 yaşımı geçmemiştim bile. Eğer türkiye tarafından oyunlar torrent oynandığı kadar alınsaydı çoğu oyunda şu dönemde türkçe dil desteği görür olurduk emin ol.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Oyunu oynamak zorunda değilsin ki? Pahalı diye crack oynuyorum saçma bir şey bence. Oyunlarda neden türkçe dil desteği olmuyor biliyor musun? Çünkü ürünü orjinal bir şekilde satamıyor firmalar türkiyeye. Mesela AC oyunlarını bitirmiş kaç tane türk oyuncu sayarsın ama kaç tanesinde AC gerçekten orjinal bir şekilde var? Ben AC'yi 3'e kadar satın alıp oynadım sonrasına para veremedim bu yüzden de hiç oynamadım izledim. Zamanında da torrent kullandım ama o zamanlar 13 yaşımı geçmemiştim bile. Eğer türkiye tarafından oyunlar torrent oynandığı kadar alınsaydı çoğu oyunda şu dönemde türkçe dil desteği görür olurduk emin ol.
Ne Kafası Yaşıyorsunuz Siz İster Oynarım İster Oynamam Bu Kimseyi İlgilendirmez Türkçe Gereksimini'de Duymuyorum İngilizcem Oyunları Anlamak İçin Yeterli.
Paramın Yettiğini Alırım Yetmediginide Kemal Sunalın Cam Kavanozda Tek Zeytini İzlediği Gibi İzliycem Diye Bir Kural Veya Zorunluluğum Yok İndirir Crack Oynarım Her Kes Her Oyunu Alamaz Torrent Olmasaydı Türkiye'de Oyuzculugun 'O' Sunu Anca Görürdük Ben 6 Yaşımda CD Ler İle Korsan İçerik Tuketirdim Şimdi İse Torrent Bu Kimseyi de Alakadar Etmez Ne Seni Nede Başkasını.

Forumdaki Toxic Kitleden Gına Geldi.

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
Ne Kafası Yaşıyorsunuz Siz İster Oynarım İster Oynamam Bu Kimseyi İlgilendirmez Türkçe Gereksimini'de Duymuyorum İngilizcem Oyunları Anlamak İçin Yeterli.
Paramın Yettiğini Alırım Yetmediginide Kemal Sunalın Cam Kavanozda Tek Zeytini İzlediği Gibi İzliycem Diye Bir Kural Veya Zorunluluğum Yok İndirir Crack Oynarım Her Kes Her Oyunu Alamaz Torrent Olmasaydı Türkiye'de Oyuzculugun 'O' Sunu Anca Görürdük Ben 6 Yaşımda CD Ler İle Korsan İçerik Tuketirdim Şimdi İse Torrent Bu Kimseyi de Alakadar Etmez Ne Seni Nede Başkasını.

Forumdaki Toxic Kitleden Gına Geldi.
Sana toxiclik yaptığım falan yok saçmalama istersen. Umrumda da değil istediğin kadar torrent kullan ama sonra 1000tlye bıçak konusu açıp bana Death Stranding de eşya taşıyorum böyle bug oluyor şöyle bug oluyor deme :D İstersen paşa paşa para verirsin param yetmiyo ayağı yapmanın lüzmu yok işte şimdi toxiclik yaptım o da bana yaptığın için. Umarım sana açıklamaya çalıştığım şeyi de konu olarak açmazsın ilerde. Oyun satın alımı yapmadığımız sürece türkçe dil desteğini unutun ben zaten ingilizce oynuyorum ben umrumda değil ama konu açılıyor sabah akşam bu yüzden diyorum. Ayrıca Türkçeyi belli bir seviyeye kadar düzgün kullanırsan sevinirim onu da torrentli mi kurdun?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,684
Üyeler
153,271
Son üye
mutlu domates
Top Bottom