Neler Yeni

Kalıcı Ücretsiz Epic Games Yeni Ücretsiz Oyunu: The Vanishing of Ethan Carter

AydNn

80+ Bronze
Zooorrrrtt. Buradan sonrasını okuyup ciddiye almaya gerek yok. 64gb ram indirip "ayyy torrent çok tehlikeli ayoll" demeyin.
Noldu pfpnde ki adama güvenerek mi konuşuyorsun 10 yaşında insanlar ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bazen kafasına vurarak öğretilmesi gerek.
Bunları varya abi valla kulanmıcam diyene kadar dövmek lazım tiktoka edit atıp çalınca sinir krizi geçirip torrent kullanan insanlar bunlar

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Ahmet Aytekin
Zooorrrrtt. Buradan sonrasını okuyup ciddiye almaya gerek yok. 64gb ram indirip "ayyy torrent çok tehlikeli ayoll" demeyin.
Ne anlatıyorsun? Kitap okuma alışkanlığı edin rica ediyorum. Benim herhangi bir yorumumu alıntılamanı, cevaplamanı istemiyorum. Çok rahatsız olursan yöneticilere başvur.

Bunları varya abi valla kulanmıcam diyene kadar dövmek lazım tiktoka edit atıp çalınca sinir krizi geçirip torrent kullanan insanlar bunlar
Bu tepkileri vermen için böyle davranıyorlar. Genelde kaostan, nefretten beslenen insanlara dönüşüyorlar. Hiç hoş değil ama yokmuş gibi davranmak zorunda kalıyor insan.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Belki yaşın benden çok yüksektir bilmemem, 17 yaşındayım. Ama yaş ile zekanın doğru orantılı olmadığının kanıtı sokak röportajlarındaki 50+ yaş insanlar.

Ne anlatıyorsun? Kitap okuma alışkanlığı edin rica ediyorum. Benim herhangi bir yorumumu alıntılamanı, cevaplamanı istemiyorum. Çok rahatsız olursan yöneticilere başvur.
2 gram tanısan cebimdeki tüm parayı kitaplara harcadığımı bilirsin:rolleyes:

AydNn

80+ Bronze
Bu Türkçe gerçekten anlatıyo bütün paranı kitaplara harcadığını gerçi kitap var kitap var saftirik de kitap sonuçta

Abdurrahman Avf

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Epic games sence fiyatamı bakıyo o 200 TL olan oyunun yapımcısı Bethesda diğer tarafa Rackstar var Rockstar onlarda kaç milyon isitiyo bethesda onlarda kaç TL istiyo öyle düşün yani Epic games için parası önemli değil 300'de olsa yine Rage 2'yi verirlerdi.
Hocam siz hem, yazığım açıdan bakmıyorsunuz ben arkadaşın bakma açısandan söyledim çünkü 90 TL lik oyunuda ücretsiz beklemeyin demiş, bende paradan konuya girdim, ayrıca e maden Rocstar çok para isteyecek, Zamanın da GTA 5 nasıl ücretsiz verdi?

"thorxium"

80+ Bronze
Hocam siz hem, yazığım açıdan bakmıyorsunuz ben arkadaşın bakma açısandan söyledim çünkü 90 TL lik oyunuda ücretsiz beklemeyin demiş, bende paradan konuya girdim, ayrıca e maden Rocstar çok para isteyecek, Zamanın da GTA 5 nasıl ücretsiz verdi?
Yok anladım dediğini ama İndirimle yani hep kuponla 60 oluyo hemde zaten indirime girmiş bir oyun büyük ihtimalle olmaz.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,046
İsim
Zeki Müren
Gizemli ücretsiz oyun The Vanishing of Ethan Carter oldu. Dün çıkan listenin de sahte olduğunu anlamış olduk.
Hocam bu epic games hakkında bir ana konu açılsa iyi olmaz mı?
Geçmişte hangi oyunlar verildi hem gözükmüş olur hem de her yeni oyuna konu açılmaz böyle

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Hala ortada oyun yok
Ücretsiz sonuç ta hesaba ekleyelim. Daha 11 tane daha ücretsiz oyun verilecek bakalım.

Hocam bu epic games hakkında bir ana konu açılsa iyi olmaz mı?
Geçmişte hangi oyunlar verildi hem gözükmüş olur hem de her yeni oyuna konu açılmaz böyle
Olabilir haklısın toplu şekilde durması çoğu kişi için daha faydalı olur.

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,046
İsim
Zeki Müren
Ücretsiz sonuç ta hesaba ekleyelim. Daha 11 tane daha ücretsiz oyun verilecek bakalım.

Olabilir haklısın toplu şekilde durması çoğu kişi için daha faydalı olur.
Hocam siz yönetebilir misiniz?
Her hafta oyun ekleyebilir misiniz yani?

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Torrent'i savunduğumdan demiyorum ama o 5kyı zar zor toplayanlar var çalışanlar var o pcyi alıcam bide oyun alıcam adamların parası yetmiyo ben öyle olsaydım bende almazdım oyun.
Mesela ben Crysis'i öyle oynamıştım sonra oyunularını aldım çünkü çok iyiler ve haklarını vermek istedim ve hala öyle küçükken böyle oynadığım oyunları almaya çalışıyorum haklarını vermek için
Doğru söylüyosun ama Zorlayanlarda var...

Epic games sence fiyatamı bakıyo o 200 TL olan oyunun yapımcısı Bethesda diğer tarafa Rackstar var Rockstar onlarda kaç milyon isitiyo bethesda onlarda kaç TL istiyo öyle düşün yani Epic games için parası önemli değil 300'de olsa yine Rage 2'yi verirlerdi.
Ben de eskiden korsan oynadığım beğendiğim bütün oyunların orijinalini alıyorum, almaya çalışıyorum. Benim oyun oynadığım zamanlarda orijinal oyun oynama alışkanlığı yoktu hatta oyunları orijinal sanırdık, dediğim yıllar 2000-2010'lu yıllar tabii.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,684
Üyeler
153,271
Son üye
mutlu domates
Top Bottom