Neler Yeni

🔴 ERDOĞAN: "BU BENİM SON SEÇİMİM! ARTIK SON!"

Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TÜGVA temsilcileriyle buluştu. Erdoğan, burada yaptığı açıklamada, "Benim için bu bir final, yasanın verdiği yetkiyle bu seçim benim artık son seçimim, çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak." ifadelerini kullandı.

"YASANIN VERDİĞİ YETKİYLE BU SEÇİM SON SEÇİMİM OLACAK"​

Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ardı arkası kesilmeyecek şekilde çalışmalarımı sürdürüyorum. Adeta nefes almaksızın koşturuyoruz. Çünkü benim için bu bir final. Yasanın verdiği yetkiyle bu seçim son seçimim ama buradan çıkacak netice benden sonra gelecek kardeşlerim için bir emanetin devri olacak. Onun için de hazırlıklarımızı buna göre yapıp, adımı da buna göre atmamız lazım ki çok farklı bakanlara karşı gereken cevabı istiyoruz ki 31 Mart akşamı verelim. 1 Nisan'dan itibaren de yeni bir dönemi inşallah başlatalım."Gençlere inandığını ve güvendiğini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İnşallah başta İstanbul olmak üzere Ankara, İzmir, bütün buralarda bir değişim dönüşümü yapalım. Çünkü gözler burada." ifadelerini kullandı.

1709923739560.png

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,917
İsim
Burak Karadağ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tahminim şu;
Şuan ülkenin geldiği nokta artık kırılma noktası ekonomik, sosyal, iktisadi, eğitim vb her konu için söylüyorum ve zaten bu adamı ülkenin başına koyanlar dünyayı yöneten dış komitelerdir ve Erdoğan Operasyonu sanırsam bitirilip başka operasyona geçecekler. Türkiye çok büyük bir hedeftir ve tank, tüfek, savaş ile beceremedikleri için ekonomiden vuruyorlar ve ayrıca bir ülkenin geleceğini yok etmek için öncelikle eğitimden başlamanız gerek ve farkındaysanız Türkiye'de eğitim sistemi berbat ve kasten yapılan bir şey. Tam da böyle bir zamanda yaptırmaları şaşırtmadı. Çünkü artık taşma noktasına geldik ülkecek. Farklı birini başa getirecekler tayyibin görev süresi bitti diyebiliriz aslında :)
İleriye dönük fikrim: İktidarın yerine yeni koyulması planlanacak olan proje parti/kişi akp yi devirecek (tiyatro) ve gerçekten de akp kapatılacak/ağır sarsılacak ve akp yi kötü gösterip güven kazanmaya çalışıp ülkenin başına gelecekler ve akp den sancağı teslim alacaklar. Aslında aynı şeyin laciverti getirilecek. Ne demek istediğimi anlamışsınızdır umarım

Son düzenleme:

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Koca bir ülkenin içinden geçtikten sonra erkekler.

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,106
İsim
Enes kaya
Erdogan dış güclerin adamidir. Yillarca kendi adamlarini isteye isteye millete sectirdiler. Bu dusunduklerimde cok ciddiyim suan icin hic bir somut bisey yok ama eminim ki ilerleyen tarihlerde cikacak. Bir ülkeye yapacagin en büyük ve en sessiz kotuluk kurtulacagini sanacagi adami kendilerine seçtirmektir

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,487
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758

2023 Hedefine ulaştı adam, ülke de battı zaten dolar 32 TL .. şu saatten sonra kim seçilirse seçilsin bir anlamı yok keşke kalsaydı

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,294
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Dizüstü Bilgisayar, Oyun Bilgisayarı, Tasarım, Youtube, Discord Sunucuları, Discord Botları (Kısaca Discord Kategorisi)
Instagram
kromyt / seninpanelincomtr
Steam
KROM
Discord
chromebey0
2026 gibi erken seçim bekliyorum ben.

imfloscy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
483