Neler Yeni

erkek kışlık bot arıyorum

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
burak armağan
2000 TL'ye kadar güzel bot arıyorum internettende olur veya mağazadanda olur ayak numarası 44 45

xxefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
474
İsim
Efe Aksu

Ekler

• IMG_20231120_151456.jpg
    IMG_20231120_151456.jpg
    46.1 KB · Hit: 99

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Muhammed emin efe

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
burak armağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hepsiburada link 45 numarası da var daha uyguna geliyor galiba

bu tarzdaki botlara bakıyorum sizin attığınız gibi deri ve büyük ayakkabı giyemiyorum

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Muhammed emin efe

bu tarzdaki botlara bakıyorum sizin attığınız gibi deri ve büyük ayakkabı giyemiyorum

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
burak armağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
decathlon markalı attın bot iyi mi? nasıldır gidip görmeme gerek varmı ayak numaram normalde 45 ama botta 45 alsam olurmu acaba bide olmazsa değişim yapabilirmiyiz

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
Muhammed emin efe
decathlon markalı attın bot iyi mi? nasıldır gidip görmeme gerek varmı ayak numaram normalde 45 ama botta 45 alsam olurmu acaba bide olmazsa değişim yapabilirmiyiz
Olmazsa değişim yaparsın ama ben ikinci attığımı öneririm.

ruaF1912

80+ Bronze
Quechua ayakkabıları severek kullanıyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Fransız markasıdır kendileri. Şuana kadar üzmedi beni, Ayakkabı hele ki outdoor ayakkabı alacaksam bu markadan asla şaşmam.

Saintes Maries

80+ Bronze
daha çok yağmur kar içerisinde bulunacağım için almıştım. dağda bayırda her yerde giydim. gayet memnun etti beni. ne üstten ne alltan yağmur suyu, kar suyu geçirmiyor. doğrudan internet almaktan ziyade herhangi bir decathlon mağazasına giderek sana uygun numarayı bularak ,deneyip karar vermen daha doğru olur.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
burak armağan
daha çok yağmur kar içerisinde bulunacağım için almıştım. dağda bayırda her yerde giydim. gayet memnun etti beni. ne üstten ne alltan yağmur suyu, kar suyu geçirmiyor. doğrudan internet almaktan ziyade herhangi bir decathlon mağazasına giderek sana uygun numarayı bularak ,deneyip karar vermen daha doğru olur.
önerilerin için teşekkür ederim decathlon mağazası bana çok uzak oldupu için internetten sipariş vereceğim kendi sitesinde numaraya göre cm ler yazıyor ölctüm 45 numara çıkıyor normal ayakkabıyıda 45 numara giyiyorum zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu modelini ben daha çok beğendim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Olmazsa değişim yaparsın ama ben ikinci attığımı öneririm.
teşekkür ederim

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
burak armağan
bu markanın kendi sitesindeki yorumlara baktım hepsi ufak yağmurda bile altı kayıyor sende öyle bir durum yaşadınmı

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
burak armağan
Son düzenleme:
Top Bottom