Neler Yeni

Erkeklerde yüz cilt bakımı nasıl olmalı önerilerim

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Kaan
kendim uyguladığım ve bildiğim kadarını size aktarıcam
her sabaha ellerimi sabunlar yüz temizleme jeliyle yüzüm temizler yüz nemlendirimici sürürüm çok fazla erkeğin atladığı bir nokta bana göre çok önemli esmerim ama beyaz tenli kişilerde yüzlerinde çok kızarık oluyor.
kullanmanızı tavsiye ettiğim şeyler;
Temizleyici köpük kir ve yağı kaldırıyor yüzü yağlı olanlara önerim !
Arındırıcı peeling cildi derinlemesine temizliyor siyah noktalarımda baya azalma oldu ve yüzüm parlıyo böle haftada 2 defa yapıyorum
en önemlilerden nemlendirme
Nemlendirici losyon/ Nemlendirici jel kullanıyorum her sabah sürüyorum çıkmadan önce
Güneş koruyucu kullanalım !
şimdi bu konuyu çok araştırdım çok hafif bir güneş bile cilde çok zararlı spf 30 veya spf 50 öneririm 30 kullanıyorum ben beyaz tenli arkadaşların kesin kullanması gereken şeyler bunlar
Traş sonrası
traş sonrası bi traş kolanyası ile güzelce mikrobunu alıp yatıştırıcı balsam kullanıyom bebek poposu gibi oluyor jelleride varda kullanmadım yorumsuz
çiğdem yemeyin sivilce yapıyor :)

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Her gün duş alırım. Hacı Şakir sabun ile yüzümü ve vücudumu yıkarım. Saçım biraz fazla uzadıysa saçımıda yıkarım onunla. Saçım normal uzunluktaysa şampuan kullanırım.

Baktım siyah nokta felan var yüzüme kese atarım. Tertemiz ve pürüzsüz bir cildim var. Keseye borçlu olabilirim. 😂😂

Tıraş olacağım zaman canım sinek kaydı isterse fusion 5 proglide bıçağımı kullanırım yoksa makinemi. Sinek kaydı yaptıysam Nivea ferahlatıcı balsam. Biraz ağzım yüzüm yansın dediğim de tıraş kolonyası kullanırım 😁

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Her gün duş alırım. Hacı Şakir sabun ile yüzümü ve vücudumu yıkarım. Saçım biraz fazla uzadıysa saçımıda yıkarım onunla. Saçım normal uzunluktaysa şampuan kullanırım.

Baktım siyah nokta felan var yüzüme kese atarım. Tertemiz ve pürüzsüz bir cildim var. Keseye borçlu olabilirim. 😂😂
ben önem veriyom hocam ya her gün duş zararlı bu arada :kappa:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tıraş olacağım zaman canım sinek kaydı isterse fusion 5 proglide bıçağımı kullanırım yoksa makinemi. Sinek kaydı yaptıysam Nivea ferahlatıcı balsam. Biraz ağzım yüzüm yansın dediğim de tıraş kolonyası kullanırımm
arkadaşım her sabah 5 te kalkar duşunu alır 1 saat fön çeker öle dışarı cıkar insan değil artık :D

Hidro Dinamik

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
ben önem veriyom hocam ya her gün duş zararlı bu arada :kappa:

arkadaşım her sabah 5 te kalkar duşunu alır 1 saat fön çeker öle dışarı cıkar insan değil artık :D
Bir kaç ay öncesine kadar saçım böyleydi. Askerlik için kestirdim. Ama benim rutin böyle daha bir zararını görmedim. 😂 Her gün duş alır saç tararım başka düzenli rutinim yok. Ayda yılda bir zeytinyağlı yumurtalı maskede yaparım on numara bakım. 😂

Bence yapısal olarak insanın bakım ihtiyacı değişiyor. Maşallah Ben şanslıyım biraz 😁
1_090947.jpg

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Kaan
Bir kaç ay öncesine kadar saçım böyleydi. Askerlik için kestirdim. Ama benim rutin böyle daha bir zararını görmedim. 😂 Her gün duş alır saç tararım başka düzenli rutinim yok. Ayda yılda bir zeytinyağlı yumurtalı maskede yaparım on numara bakım. 😂

Bence yapısal olarak insanın bakım ihtiyacı değişiyor. Maşallah Ben şanslıyım biraz 😁
Alıntıyı görüntüle
hocam rapunzel gibisiniz :)

kaanji

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Kaan
burnumda baya siyah nokta var ne öneririsiniz
hocam yüz için peelingler yüzü arındırır ve ölü hücleleri alır ve her sabah https://www.amazon.com.tr/dp/B08581...e=380333&creativeASIN=B085819CJN&linkCode=asn
bu tür gibi yüz temizleme jelleri kullanmanızdır yüzünüzün rengi değişir daha parlak olur uzun süreli kullanımda çok etki ediyor benimde yanaklarımda vardı çok işe yaradı

yüz için peelingleri watsong gratis gibi yerlerden satış danışmanlarına danışarak alabilirsin

leaker001

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Mehmet uygur
Kanka o ürünlerin fiyatı ne öyle:D

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,071
İsim
Ali Batmaz
hocam yüz için peelingler yüzü arındırır ve ölü hücleleri alır ve her sabah https://www.amazon.com.tr/dp/B08581...e=380333&creativeASIN=B085819CJN&linkCode=asn
bu tür gibi yüz temizleme jelleri kullanmanızdır yüzünüzün rengi değişir daha parlak olur uzun süreli kullanımda çok etki ediyor benimde yanaklarımda vardı çok işe yaradı

yüz için peelingleri watsong gratis gibi yerlerden satış danışmanlarına danışarak alabilirsin
ben de aldım bunu normalde siyah noktalar için maske kullanıyordum ama işe yaramıyordu

alkolikpanda

80+ Bronze
erkek adam yüzüne bakım mı yaparmış dayı aşama kadar dışarda sürtecen soğuktan yanakların burnun suratın kaskatı kesilecek çora dönecen en iyi eve geldinmiydi muslukta ıccak suyla sade kelleni yıkayacan bir de kolonya süründünmüydü üstüne sarı filtreli uzun L&M kaçınılmaz olur yanında da kaçak çay

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,628
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom