Neler Yeni

Yardım Eski ekran kartımın driverini silmeden yeni ekran kartımı taktım pc açılmıyor

MaxPayne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Serin
Eski ekran kartımın driverini silmeden yeni ekran kartımı taktım pc açılmıyor Şuan sahibine yazdim bana dedi ki
display ile görünüt alamsın driver olmadan hdmi ile bağlaman gerekiyor dedi. Şimdi çalışmama sebebini anlamıyor görüntü gelmiyor display port bağlı değil hatta klavyenin ışığı bile gelmiyor Ne yapmam gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis
Eski ekran kartımın driverini silmeden yeni ekran kartımı taktım pc açılmıyor Şuan sahibine yazdim bana dedi ki
display ile görünüt alamsın driver olmadan hdmi ile bağlaman gerekiyor dedi. Şimdi çalışmama sebebini anlamıyor görüntü gelmiyor display port bağlı değil hatta klavyenin ışığı bile gelmiyor Ne yapmam gerek
Aldığın ekran kartı ve taktığın cihazın anakart modeli nedir?

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Ekran Kartını çıkar anakart hdmı kısmına tak monitörü driverı sil sonra ekran kartını tak

MaxPayne

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Enes Serin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis
Top Bottom