Neler Yeni

Nvidia ekran kartı çıkarıp AMD taktım. PC ekran kartını görmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet K
Merhabalar, Rtx 2070 ekran kartımı Rx 6800 ile değiştirdim. Eski kartımı söktüm yeni kartımı taktım. PC açılıyor ama ekran kartı görünmüyor. Aygıt yöneticisinde Görüntü bağdaştırıcı girdiğimde Windows görüntü felan yazıyor.
Ne yapmam lazım?
Ekran kartının ışıkları yanıyor fanları PC baslatirken dönüyor.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,157
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Rtx 2070 i geri tak ddu yu indir oradan eski driveri kaldır orada yeni ekran kartı yüklemek için tıklayın diye sekme var ona tıkla sonra driver silindikten sonra PC kapanacak komple rtx 2070 i çıkar yeni kartı tak sürücüyü kur kullan

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Ahmet K
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rtx 2070 i geri tak ddu yu indir oradan eski driveri kaldır orada yeni ekran kartı yüklemek için tıklayın diye sekme var ona tıkla sonra driver silindikten sonra PC kapanacak komple rtx 2070 i çıkar yeni kartı tak sürücüyü kur kullan
Hocam sistem kararlılığı için format atmayı planlıyordum. Şimdi format atsam daha sonra AMD driver kullansam olur mu Rtx i geri takmadan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

rtx 2070 driveri kaldırıp rx 6800ün driverini yüklemeniz gerekiyor.
Rtx 2070 driverları kaldirmadim fakat AMD driver kurdum şimdi ekran kartını gördü sistem teşekkürler. Yalnız bu sefer frekanslar N/A olarak gözüküyor. Rtx driverları silmeden direkt format atsam sorun olur mu

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,157
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Hocam sistem kararlılığı için format atmayı planlıyordum. Şimdi format atsam daha sonra AMD driver kullansam olur mu Rtx i geri takmadan?
Ekran kartını takacaksin görüntü alabilmek için mecburen otomatik zaten yine driver kuracak Windows

Top Bottom