Neler Yeni

(Eski Konu) Sevdiğim kızın bir kaç hareketinden hoşlanmadım

Sebastian Szymanski

80+ Silver
İyi forumlar geçenlerde sevdiğim kıza doğum günümde açılırsam nasıl olur diye sormuştum sonrasın da başka zaman açılmaya karar vermiştim bu hafta kesin açılacaktım ama bugün pek hoşlanmadığım bir kaç şey yaşandı biz bankta oturuyorduk kız voleybol topu ile geldi arkadaşları ile oynuyordu bizi çağırdılar bizde onlara katıldık buralar güzel geçti kızla gülüp eğlenerek oynadım sonrasında bizim erkek arkadaşlarımız doluştu baya bir kalabalık oldu kızlardan ise sadece sevdiğim kız ve kankası kaldı neyse oynarken filan diğer erkekler saçma sapan iğrenç şakalar yapmaya başladılar ve kızın bunlara güldüğünü fark ettim kızdan soğudum ama içimde hala acaba açılsam mı düşüncesi var

Sebastian Szymanski

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yani anladığım kadarıyla kızın iğrenç şakalara gülmesi sizi soğutuyor şakalar aşırı cinsel şakalarmıydı ?
Hayır, bazı sessiz arkadaşlarıma zorbalık yaptılar diyebilirim bende karşı çıkınca ol yargı dağıttı gibi bir şey söylediler hem zorbaliklarına güldü hem de bunu demelerine
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani anladığım kadarıyla kızın iğrenç şakalara gülmesi sizi soğutuyor şakalar aşırı cinsel şakalarmıydı ?
Cinsellikte bulunuyordu ama onlara güldüğünü görmedim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan

Cinsellikte bulunuyordu ama onlara güldüğünü görmedim
bu tiplere çok takılmamak gerek hocam siz kendii sevdiğiniz kıza bakın hala seviyorsanız açılın

aoc123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
aoc
kız senden hoşlanıyor mu? bunu belli eden işaretler varmı?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,872
İsim
göksel yurtcan
Seviyorum ama dediğim gibi soğudum biraz eğer ki sevgili olursak ve bu tipler ile yakınlık kurarsa ilişkimize zarar gelir diye korkuyorum
sevgili olursanız bu konuda uyarı yapabilirsiniz

Sebastian Szymanski

80+ Silver
kız senden hoşlanıyor mu? bunu belli eden işaretler varmı?
Kızın beni sevip sevmediğini sormadım . hocam açılıp red yesem açıkçası pek üzülmem yapacak bir şey yoktur ama sorunlar yaşarsak üzülürüm

sevgili olursanız bu konuda uyarı yapabilirsiniz
Bu tabi ki olacak ama kız onu kısıtlamamam gerektiğini düşünebilir

Top Bottom