Neler Yeni

(Eski Konu) Sevdiğim kızın bir kaç hareketinden hoşlanmadım

Rulep

80+ Gold
Seviyorum ama dediğim gibi soğudum biraz eğer ki sevgili olursak ve bu tipler ile yakınlık kurarsa ilişkimize zarar gelir diye korkuyorum
aga düşün taşın bir süre sonra karar ver. eğer olursanız istemediğinizi belirttiğinizde sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum bir yakınlık yoksa tabi
Mesaj otomatik birleştirildi:

haklısın knk hiç alakası yok
tabi yok davranışından dolayı kızdan soğumuş ama seviyor bu durumda kızın ondan hoşlanıp hoşlanmadığı bilgisi ne önemi var şahsen bir bağlantı kuramadım

aoc123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
aoc
Kızın beni sevip sevmediğini sormadım hocam açılıp red yesem açıkçası pek üzülmem yapacak bir şey yoktur ama sorunlar yaşarsak üzülürüm

Senden hoşlanan birisi az çok belli eder. Bunlar varsa git konuş yoksa çok kafana takma değmez inan ki

Sebastian Szymanski

80+ Silver
aga düşün taşın bir süre sonra karar ver. eğer olursanız istemediğinizi belirttiğinizde sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum bir yakınlık yoksa tabi
Haklısınız hocam biraz daha düşünmem gerekiyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Senden hoşlanan birisi az çok belli eder. Bunlar varsa git konuş yoksa çok kafana takma değmez inan ki
Hocam siz konuyu anlamadınız galiba

Sebastian Szymanski

80+ Silver
rahat takilcan ya, canin ne istiyorsa onu yap, cokta kasmaya gerek yok hani. gulme lan dersin olur biter cok takmican :D
Yok hocam yakışmaz. saygı duyuyor olursak zaten birbirimize ne demek istediğimi anlar kızla normal şekilde konuşmayı deneyeceğim bu konular hakkında fikirlerini alacağım aynı şeyleri düşünüyorsak açılırım düşünmüyorsak kendi yoluma bakarım.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sen ona açılmadığın için kalbi şuan boş bu hareketleri yapması normal eğer seninle birlikte iken yapıyorsa zaten orada sıkıntı var demektir ilişki fazla uzun sürmez

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,298
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Top Bottom