Neler Yeni

ESKİ MONİTÖR BAĞLAMA

JhanneS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammet Enes
Merhabalar yaklaşık 5 6 ay önce yeni bilgisayar aldım yeni bilgisayara eski monitörü vga to hdmi ile takmıştım ama başta sorun yok sonradan 2 3 dk geçtikten sonra ekran siyah oluyodu pc tekrar başlattığımda açılıyodu tekrar siyah oluydu ben yeni monitör aldım güncel monitör ama eski monitörümü 2. monitör yapmayı planlıyorumda tavsiyeniz varmı vga to dp dönüştürücü mü almalıyım ?

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Yusuf Emre Şahin
Merhabalar yaklaşık 5 6 ay önce yeni bilgisayar aldım yeni bilgisayara eski monitörü vga to hdmi ile takmıştım ama başta sorun yok sonradan 2 3 dk geçtikten sonra ekran siyah oluyodu pc tekrar başlattığımda açılıyodu tekrar siyah oluydu ben yeni monitör aldım güncel monitör ama eski monitörümü 2. monitör yapmayı planlıyorumda tavsiyeniz varmı vga to dp dönüştürücü mü almalıyım ?
bahsettiğin problem kablo kaynaklı değil monitör kaynaklı olabilir. birinden ödünç kablo alıp önce eski monitörünü test et. eğer sorun çıkmazsa vga to dp veya vga to hdmi alabilirsin

JhanneS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammet Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bahsettiğin problem kablo kaynaklı değil monitör kaynaklı olabilir. birinden ödünç kablo alıp önce eski monitörünü test et. eğer sorun çıkmazsa vga to dp veya vga to hdmi alabilirsin
Eski monitörde bir problem yok çünki yani eski bilgisyarda gayet sağlıklı çalışıyordu

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
635
İsim
Yusuf Emre Şahin

JhanneS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Muhammet Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2-3 dakika sonra ekran siyah oluyor demişsin o yüzden öyle söyledim
Yok şöyle ben yeni pc aldım monitör almayı düşnümüyorduım işte o zaman dönüştürücüyle takmıştım 3 5 dk duruyo sonra siyah ekran olyuodu sonra pc kapa aç yaptığında tekrar ekran gelip aynısı oluyordu bende yeni monitör aldım o gayet çalışıyor ama işte bunu 2. monitör yapmayı düşünüoyrum ondan ne yapabilrim mdiye pc de 1 tane hdmi girişi var 4 tane dp girişi var

Top Bottom