Neler Yeni

Eski PC den yeni PC me HDD takma

G4M3RLAV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
g4m3r lav
Eski bir bilgisayarım var baya eski 2 GB ram falan var yeni DA-C5 sistemini aldım yarın geliyor format USB si falan hazırlafım ancak PC de HDD olmadığını hatırlatır elimde 2 tane eski PC var onlar da ssd yok ama C ve D var ben eski PC mdeki HDD söküp yenisine taksam oluyormu yaparsam bir sıkıntı olurmu

xTURANN

80+ Bronze
Eski bir bilgisayarım var baya eski 2 GB ram falan var yeni DA-C5 sistemini aldım yarın geliyor format USB si falan hazırlafım ancak PC de HDD olmadığını hatırlatır elimde 2 tane eski PC var onlar da ssd yok ama C ve D var ben eski PC mdeki HDD söküp yenisine taksam oluyormu yaparsam bir sıkıntı olurmu
Yaparsan bir sıkıntı olmazda HDD'i bilgisayarına takma bile. Eskilerle işin yoksa formatlayıp parça niyetine sat. Gelen parayla ssd al keyfine bak.

G4M3RLAV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
g4m3r lav
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yaparsan bir sıkıntı olmazda HDD'i bilgisayarına takma bile. Eskilerle işin yoksa formatlayıp parça niyetine sat. Gelen parayla ssd al keyfine bak.
Hocam Windows harddiskte kurulu nasıl hallederim onu almam gerekiyor sistemimde harf disk yok evde 2 adet harddisk var

G4M3RLAV

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
g4m3r lav
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soruma cevap versen ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,691
Üyeler
140,682
Son üye
xPuuL
Top Bottom