Neler Yeni

Eski sevgilime yazmalı mıyım ? Yardım edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Oğuz Görgülü
Instagram
@orendarhyme
Öncelikle selam arkadaşlar, doğrudan konuya gireceğim. Ben bu kızla kursta tanışmıştım ve yaklaşık 1 sene beraber olduk, ama ayrılmamıza son 2-3 hafta depresyondaydı. Ben de hep yanında kalarak ona destek olmaya çalıştım. Neyse, bir gün uyandığımda, "berat bak, çok zıt insanlarız. Biz 1 seneyi sadece sevdiğimiz için geçirdik, ama artık böyle olmuyor. Ne yapacağımı bilmiyorum" gibi şeyler dedi. Az konuştuktan sonra, "ayrılmak mı istiyorsun falan" diyince, ıhh mıhh etti ama niyeti öyleydi. Sonra 2 gün sonra aynı ortamda karşılaşınca yanına gittim. "Tekrar konuşalım, bu işler sadece mesajlardan olmaz falan" dedim. "Olmaz" dedi ve oradan uzaklaştı, beni bildiğiniz orda bıraktı, gitti. Ayrılmamızdan 4 ay geçti, ben yavaş yavaş kendime geliyordum ki Instagram biyografisine "may the force be with u" yazısını görene kadar. Bu yazı onun priv hesabında vardı ve tesadüfe bakın ki, benim priv hesabımın ismi "anakin" ve Anakin fotoğrafı vardı. Hatta hesabımın biyografisinde "you were the chosen one. I loved you" yazıyordu. Ben bu hesabı açalı 2 hafta oldu, ama açmadan önce onun biyografisinde öyle bir yazı yoktu. Ben hesabı açana kadar açtıktan sonra böyle bir biyografi yazmış. Sizce, ben bu kıza yazmalı mıyım?
Kadınların bu huyundan nefret ediyorum. Herkeste geçerli olmamakla birlikte insanın biraz olsun bir duruşu olur. Sen isteyince gelmemesi sonra birden hemen sana yeniden aşık olması çok sinir bozucu ve değersiz hissettiriyor. Yerinde olsam bir daha görsem de selam vermem. Bazen bazı ilişkiler biter ve bunlar böyle kalmalıdır. Tabii yine sen vereceksin kararı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
929,311
Üyeler
145,365
Son üye
MET5847
Top Bottom