Neler Yeni

eskiden zamanlarında gta oynadığımızda neler yapıyorduk

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Konu dışı olması gerekiyor bu konunun.
Ana sayfaya düşsün diye oyunlar kısmına açmışsınız herhalde. @crazyreign @Toxpox

En İyi Cevap
1
GTA San Andreas oynarken asla görev yapmazdım öyle hile yazıp uçak, helikopter sürerdim araba ile kızların yanına gider beklerdim ölümsüzlük hilesi yazıp roket ile şehri birbirine katardım

VorleN

80+ Silver
Gta san Andreas'ta araç dans görevinde modifiye yapmana izin veriyordu oyun modifiye yaptıktan sonra görevi fail yapıp modifiyeli aracı sürerdim hep :)

Vartex

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,766
İsim
Mehmet
Boş boş geziyordum.

FarukEmreÇelik

80+ Bronze
Selam herkese bizim GTA oynadığımda çocukken yaptığımız şeyler.
Benim ki Vice City de ESC tuşuna basarak 20 kere bigbang yazıyordum birde arabaları bir yere topluyorum bomba ile patlamazını izliyordum.
capslock a basıp araba ile uçmak

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Selam herkese bizim GTA oynadığımda çocukken yaptığımız şeyler.
Benim ki Vice City de ESC tuşuna basarak 20 kere bigbang yazıyordum birde arabaları bir yere topluyorum bomba ile patlamazını izliyordum.
GTA VC'de Panzer yazıp tutuklanana kadar oraya buraya sıkıyordum. Sonra çıkıyordum max. 30 dakika sürüyordu zaten

Alı Yldz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
ali yıldız
Instagram
PgYldz
Gta san Andreas'ta araç dans görevinde modifiye yapmana izin veriyordu oyun modifiye yaptıktan sonra görevi fail yapıp modifiyeli aracı sürerdim hep :)
Araba görevı zordu arabayı dans ettirmek ama mobil versiyonda kolay hale getirtiler teşekkür ederim Rockstar Games.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
O taktik polis arabası veya panzer ile oluyordu ben panzere giriyordum görevi başlatıyorum panzerden çikiyordum BIGBANG yazıyordum.
Hâ şimdi hatırladım. Panzer yazıp panzere binip sonra görevi sonlandırmadan çıkıp bıgbang yapmak dı galiba.

Top Bottom