Neler Yeni

🔥İndirim ❄️ eTail ❄️ Steam Kış İndirimleri ❄️

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
eTail güvenilirdir. 3 kez alışveriş yaptım.

https://etail.com.tr/marvel-s-spider-man-remastered?tracking=cnrks

Kod: etailman
Fiyat: 222 TL

Kod: etailmiles
Fiyat: 275 TL

Kod: etailwar
Fiyat: 150 TL

Kod: etailegacy
Fiyat: 256 TL

Kod: etaildays
Fiyat: 79.5 TL

Son düzenleme:

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
indirimler ne zamana kadar sürecek days gone alınır mı sizce olumsuz yorumlar bir tık fazla gibiydi steamde

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,190
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
alınır

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,478
İsim
bilo
Discord
b1l0
Epicte 200 üstü %25 var bazıları için daha karlı olabilir

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Berkay Sucu
indirimler ne zamana kadar sürecek days gone alınır mı sizce olumsuz yorumlar bir tık fazla gibiydi steamde
Motor sürmesi keyifli fakat murat 131 hızında, bütün modifikasyonları yapmana rağmen hala kaan'ı gibi gider mi bir motor :D, onun dışında Ragdoll mekanikleri yüzünden duvara çarpıp düşersen tek yeme şansın var, silah kullanması keyifli, çeşitli 1-2 tane silah var fakat uyarayım Türkçe Dil seçeneğinde altyazılar bazen geç geliyor bazen karakterin sözü bitmesine rağmen altyazı duruyor onun dışında Zombie Horde'u keserken gerilimi hissetmek istiyorsan falan tam sana göre.

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Ahmet Şeker
Motor sürmesi keyifli fakat bir murat 131 hızında, bütün modifikasyonları yapmana rağmen hala kaan'ı gibi gider mi bir motor :D, onun dışında Ragdoll mekanikleri yüzünden duvara çarpıp düşersen tek yeme şansın var, onun dışında silah kullanması keyifli, çeşitli 1-2 tane silah var fakat uyarayım Türkçe Dil seçeneğinde altyazılar bazen geç geliyor bazen karakterin sözü bitmesine rağmen altyazı duruyor onun dışında Zombie Horde'u kesmek istiyorsan gerilimli falan tam sana göre.
teşekkürler hocam motor sürmesi ve aksiyonunu merak ediyorum aslında oynanış videolarına bakayım biraz daha, gowla beraber alabilirim ikisini :)

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Days Gone bana sıkıcı geldi ya. İlgimi çekmedi pek. Ama iyi fiyat olduğu için onu da koydum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Epicte 200 üstü %25 var bazıları için daha karlı olabilir
Steam ve Epic hemen hemen aynı fiyat hatta Etail daha uyguna geliyor. Steam'de olması daha iyi bence. Aynı fiyatsa Steam daha iyi.

Scheriff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Berkay Sucu
Days Gone bana sıkıcı geldi ya. İlgimi çekmedi pek. Ama iyi fiyat olduğu için onu da koydum

Steam ve Epic hemen hemen aynı fiyat hatta Etail daha uyguna geliyor. Steam'de olması daha iyi bence. Aynı fiyatsa Steam daha iyi.
Ben motor sürme dinamikleri için almıştım o konuda gayet başarılı yağmur yağınca toprağın kaymaya başlaması motora ona göre yön vermen falan güzeldi.

sefAK47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Sefa SEVİL
steam cüzdan kodu mu veriyor arkadaşlar

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,459
İsim
Fatih
steam cüzdan kodu mu veriyor arkadaşlar
Hayır oyun kodu.

Days Gone aşırı potansiyelli bir yapim ama bir o kadar da yetersiz. O oyunun bu durumda olması çok can sıkıcı ama bence zombi sürüleri ile savaşıp motor sürmek için bile alınabilir.

sefAK47

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Sefa SEVİL
Hayır oyun kodu.

Days Gone aşırı potansiyelli bir yapim ama bir o kadar da yetersiz. O oyunun bu durumda olması çok can sıkıcı ama bence zombi sürüleri ile savaşıp motor sürmek için bile alınabilir.
cüzdan yazmışım pardon

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,143
Üyeler
147,482
Son üye
arthurmorgan1523