Neler Yeni

🔥İndirim STOK GELDİ Etail PS Oyunlarında Dev İndirim

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,031
İsim
MehmedVII
PAPARAYLA ödeme yapsam sıkıntı olurmu biraz sıkıntılı da papara ceza yemek istemiyorum birde 3 tane ödeme seçeneği var hangisi ile paparadan ödeme yapacağım yardımcı olurmusunuz
Nays'tan önce kullandım sorun yoktu

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
1 ay önce de açmıştım ama şu an tamamen eski ve indirimli fiyattalar. Kaçırmayın

@everyone

🔥 Merhaba eTail Severler ! 🔥

***Playstation / Sony*** Oyunlarında İndirimler Başladı!

**Days Gone** ----> ₺ 329.00 ----> %70 İndirim ile ----> **₺ 98.70**

**God of War** ----> ₺ 329.00 ----> %45 İndirim ile ----> **₺ 180.95**

**Horizon Zero Dawn™ Complete Edition** ----> ₺ 329.00 ----> %70 İndirim ile ----> **₺ 98.70**

**Marvel’s Spider-Man: Miles Morales** ----> ₺ 499.00 ----> %40 İndirim ile ----> **₺ 299.40**

**Marvel's Spider-Man Remastered** ----> ₺ 499.00 ----> %40 İndirim ile ----> **₺ 299.40**

**Predator: Hunting Grounds - Predator Bundle Edition** ----> ₺ 309.00 ----> %80 İndirim ile ----> **₺ 67.98**

**Returnal™** ----> ₺ 599.00 ----> %25 İndirim ile ----> **₺ 419.30**

**Sackboy™: A Big Adventure** ----> ₺ 599.00 ----> %55 İndirim ile ----> **₺ 269.55**

**The Last of Us™ Part I - Deluxe Edition** ----> ₺ 699.00 ----> %5 İndirim ile ----> **₺ 664.05**

**UNCHARTED™: Legacy of Thieves Collection** ----> ₺ 499.00 ----> %45 İndirim ile ----> **₺ 249.50**

***İndirim Bitiş Tarihi*** = 07-Eylül-2023 02:59:00
Vallaha hocam sene sonu PC alacağım inşallah, alıpta oynayamadığım tonla oyun var. Sınav senesi bitince oturur başından kalkmam.
Çok iyi indirimler
Etail key’i göndermedi stoklarında yokmuş key bekliyolarmış tahmini süre veremiyorlarmış isterseniz paranızı iade edelim falan diyorlar. Ulan yoksa niye stok açtınız.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

TahinPekmez

80+ Silver
Etail key’i göndermedi stoklarında yokmuş key bekliyolarmış tahmini süre veremiyorlarmış isterseniz paranızı iade edelim falan diyorlar. Ulan yoksa niye stok açtınız.
ne almıştın

• Beğen

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
aynen bana days gone gonderdıler. horizon ve god of war ı gonderemediler key bekliyoruz dediler bakalım bende beklicem elbet gonderırler

• Beğen

TİTAN.

80+ Platinum
Evet o durumu daha önce duymuştum ama stocklar geliyor bana kalırsa bekle verdiğin ücretin üzerine ücret istemezler

• Beğen

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
Days Gone ve Horizon
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet o durumu daha önce duymuştum ama stocklar geliyor bana kalırsa bekle verdiğin ücretin üzerine ücret istemezler
Ya öyle tabi isteyemezler zaten de. Gene de stok gelince açsalarmış ortada kaldık.

aynen bana days gone gonderdıler. horizon ve god of war ı gonderemediler key bekliyoruz dediler bakalım bende beklicem elbet gonderırler
Bana onu da vermediler ikisini de bekliyorum 2 gündür.

TİTAN.

80+ Platinum
Days Gone ve Horizon

Ya öyle tabi isteyemezler zaten de. Gene de stok gelince açsalarmış ortada kaldık.

Bana onu da vermediler ikisini de bekliyorum 2 gündür.
Bilemiyorum kanka

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,031
İsim
MehmedVII
Stok geldiği an kod beklemede olanlara hemen gönderiyorlar. Discord sunucularında paylaşıyorlar.

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,091
İsim
Burak Taha Koca
God of war için kodlar yenilenmiş, "etailextr5" kuponu ile de %5 indirim veriyorlarmış.
1 Tane çektim ben.

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,646
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz