Neler Yeni

Ethermine param içerde kaldı?

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
En yüksek hasrate i veren worker ın ip si güvenlik ip si olarak kullanılıyor. O yüzden maalesef çekemezsin threshold da 1 eth olarak mı ayarlı?
Yani ben 1-2 saat eski rigden daha fazla MH ile kazsam İP değişir mi yoksa eski rigdeki süre kadar mı kazmalıyım?

threshold 1eth şuan asla ulaşamam o rakama tek kartla 😅

Bir de şuan Worker 1 tane gözüküyor ama niye eski ip yi istiyor bu benden hala?

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
964
İsim
Hakan Can Yıldırım
Yani ben 1-2 saat eski rigden daha fazla MH ile kazsam İP değişir mi yoksa eski rigdeki süre kadar mı kazmalıyım?

threshold 1eth şuan asla ulaşamam o rakama tek kartla 😅

Bir de şuan Worker 1 tane gözüküyor ama niye eski ip yi istiyor bu benden hala?
kendi internetine bağlı olan rig ile kazım yap bir süre ip değişir tabi diğer rigi kapatman gerek

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
kendi internetine bağlı olan rig ile kazım yap bir süre ip değişir tabi diğer rigi kapatman gerek
Diğer rig kapalı zaten sattım onu. 20 gündür böyle ilerde düzelir mi acaba yine de?

Nikneyime

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kemal Usoğlu
Diğer rig kapalı zaten sattım onu. 20 gündür böyle ilerde düzelir mi acaba yine de?

Tek yapabileceğin rigin bağlı olduğu internet kimin adına o internet servis sağlayıcısını arayacak IP adresimi öğrenmek istiyorum diyecek bu kadar ip ve gwei girip alacaksın paranı öğrendikten sonra hemen girilmeli elektrik veya internet kesilirse o arada başka ip alır sözleşme sabit ip üzerine yapılmadıysa

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Tek yapabileceğin rigin bağlı olduğu internet kimin adına o internet servis sağlayıcısını arayacak IP adresimi öğrenmek istiyorum diyecek bu kadar ip ve gwei girip alacaksın paranı öğrendikten sonra hemen girilmeli elektrik veya internet kesilirse o arada başka ip alır sözleşme sabit ip üzerine yapılmadıysa
Güncel IP adresimi biliyorum zaten. Bana eski IP adresi lazım. İnternet normal ev interneti benim adıma, statik ip falan almadım herhalde.

Kartal34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,633
İsim
Yok
Sonucu merak eden varsa sorunu biraz önce çözdüm 😀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular