Neler Yeni

Yardım ethernet kablosu takılı ama pc algılamıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
5 ay kadar önce aşağıya linkini bıraktığım cat 6 kabloyu satın aldım. ilk aldığımda da sıkıntılıydı ama "netsh winsock reset" komutunu cmd ye yazıp problemi çözmüştüm. aynı problemi bugün yine yaşadım ama bu sefer cmd ile problemi çözemedim. dün akşam kablo sorunsuz bir şekilde çalışıyordu akşam 23.30 da pcyi kapatıp yattım. bugün gün boyu bulunduğum bölgede elektrikler kesikti. akşam 8 de pc yi açtığımda pc ethernet kablosunu algılamıyordu. tecnopatta bulduğum rehber tarzı bir yazı buldum ancak o da işe yaramadı. buraya onun linkini koymam yasak mı bilmiyorum yasaksa silebilirim. kabloyu başka pc de denedim onda da çalışmadı. ama dün akşam çalışan kablonun bugün çalışmaması mantıklı gelmiyor bana

Tecnopat yazısı:

Aldığım kablonun linki

Son düzenleme:

eren28tr

80+ Platinum
5 a kadar önce aşağıya linkini bıraktığım cat 6 kabloyu satın aldım. ilk aldığımda da sıkıntılıydı ama "netsh winsock reset" komutunu cmd ye yazıp problemi çözmüştüm. aynı problemi bugün yine yaşadım ama bu sefer cmd ile problemi çözemedim. dün akşam kablo sorunsuz bir şekilde çalışıyordu akşam 23.30 da pcyi kapatıp yattım. bugün gün boyu bulunduğum bölgede elektrikler kesikti. akşam 8 de pc yi açtığımda pc ethernet kablosunu algılamıyordu. tecnopatta bulduğum rehber tarzı bir yazı buldum ancak o da işe yaramadı. buraya onun linkini koymam yasak mı bilmiyorum yasaksa silebilirim. kabloyu başka pc de denedim onda da çalışmadı. ama dün akşam çalışan kablonun bugün çalışmaması mantıklı gelmiyor bana

Tecnopat yazısı:

Aldığım kablonun linki
Aygıt yöneticisinden ağ bağdaştırıcılarına gelip ekran görüntüsü at.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1720725252693.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
arada bir tanımlanıyor yazıyor

Ekler

• 1720725488815.png
    1720725488815.png
    56.5 KB · Hit: 22
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
öneri olarak sunabileceğiniz bu kablo kaliteli ve ucuz diyebileceğiniz kablo var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Rıfat Toklu
20 metre 250-350tl yi mümkün olduğunca geçmesin

Keytia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
Keytia
usb kablosuyla telefonunun wifisini veya internetini bağlayıp windows uptade den güncelleştirmeleri yapın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,286
Üyeler
155,706
Son üye
Yalın Aras KARACA
Top Bottom