Neler Yeni

Öneri Ets 2, 9 milyon TL'ye kadar yakıt deposu büyük tır önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Selamünaleyküm dostlar, umarım iyisinizdir. Ets 2'de roleplay tarzında sıfırdan başladım gelişime oynuyorum. Şu an kullandığım tır scania r 650hp 12+2 vites çekici.
IMG-20240321-WA0014.jpg

Kullandığım tır'dan oldukça memnun olsamda yakıt noktasında sıkıntı yaşıyorum. Ortalama bir işte 650-1200 km civarında yol yapıyorum ve bazen tek depo yetmiyor. Diğer şase kombinasyonlarına da baktım ama daha büyük bir yakıt deposuna sahip bir şase bulamadım. Bu sebepten ötürü yeni bir tıra geçmeye karar verdim. Aklımdaki bir kaç modeli aşağıya ekliyorum. Ortalama 7 ile 30 ton'luk yükler çekiyorum. Yokuş tırmanma ve manevra kabiliyeti noktasında hangisi daha iyi olur yoksa başka öneriniz var mı? Nasıl bir kombinasyon önerirsiniz? Paylaşırsanız sevinirim. 9 milyon TL bütçe ayırdım.

Düşündüğüm tırlar:
IMG-20240321-WA0015.jpg

IMG-20240321-WA0017.jpg

IMG-20240321-WA0016.jpg

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Kardeşim, böyle bir mod kullanıyormusun, ihtiyacın varmı bilemem. Ama yinede böyle bir mod bırakıyorum buraya:

Hayır böyle bir mod kullanmıyordum. Galiba bir süre single player'da oynayacağım. Ban yemişim:D Normalde tmp de oynadımım için mod çalıştıramıyorum fakat single da oldukça işime yarayacak gibi duruyor.

Top Bottom