Neler Yeni

Öneri Ets 2, 9 milyon TL'ye kadar yakıt deposu büyük tır önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Selamünaleyküm dostlar, umarım iyisinizdir. Ets 2'de roleplay tarzında sıfırdan başladım gelişime oynuyorum. Şu an kullandığım tır scania r 650hp 12+2 vites çekici.
IMG-20240321-WA0014.jpg

Kullandığım tır'dan oldukça memnun olsamda yakıt noktasında sıkıntı yaşıyorum. Ortalama bir işte 650-1200 km civarında yol yapıyorum ve bazen tek depo yetmiyor. Diğer şase kombinasyonlarına da baktım ama daha büyük bir yakıt deposuna sahip bir şase bulamadım. Bu sebepten ötürü yeni bir tıra geçmeye karar verdim. Aklımdaki bir kaç modeli aşağıya ekliyorum. Ortalama 7 ile 30 ton'luk yükler çekiyorum. Yokuş tırmanma ve manevra kabiliyeti noktasında hangisi daha iyi olur yoksa başka öneriniz var mı? Nasıl bir kombinasyon önerirsiniz? Paylaşırsanız sevinirim. 9 milyon TL bütçe ayırdım.

Düşündüğüm tırlar:
IMG-20240321-WA0015.jpg

IMG-20240321-WA0017.jpg

IMG-20240321-WA0016.jpg

Son düzenleme:

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
kırmızı scania olsun 3 kuruş fazla olsun agam
scania-v8-header-1024x683.jpg

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,272
İsim
Mehmet Aslan
Muhtemelen volvo ve man new tgx modellerşne bakacağım teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam ne mod ne dlc var. Bilmiyorum bana da fiyatlar yüksek geliyordu :D
benim günahım neydi o kadar araç alıcam diye uğraşıyorum :kekw:

Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
Hocam dediğim gibi tırdan memnunum ama yakıt deposu çok küçük.
uzun şase daf al o zaman. gerçekte en büyük yakıt deposu 4x2 daflarda oluyo. oyunda da öyleydi yanlış hatırlamıyosam bayadır oynamıyom tövbeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
uzun şase daf al o zaman. gerçekte en büyük yakıt deposu 4x2 daflarda oluyo. oyunda da öyleydi yanlış hatırlamıyosam bayadır oynamıyom tövbeliyim
Tmp den dolayı galiba. Daf modellerine de bakacağım.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,272
İsim
Mehmet Aslan
Hocam dediğim gibi tırdan memnunum ama yakıt deposu çok küçük.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben başlayalı çok olmamasına rağmen 2 tane 5 araçlık garaj ve 10 tane tır aldım. Ha sıfır mı? Değil 2. Ele bakmanızı öneririm.
Şu şekil okudumo.O2o.O2

Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Dostlar Bu gün Volv fh16 xxl 700hp 12+2 vites model tır'da karar kıldım ve 7 milyon TL civarında aldım. Tırın yaklaşık 1400L yakıt deposu var. Ayrıca tek dingilli olmasına rağmen manevra kabiliyeti oldukça iyi. Keza ağı yük performansı da tatmin edici. Tır'ın görselini ekliyorum. Benzer sebeplerden ötürü tır arayan varsa müthiş bir seçenek. 2600km menzil inanılmaz.
Euro Truck Simulator 2 Multiplayer 22.03.2024 23_17_32.png

Donanım Arşivi Forum 22.03.2024 23_21_43.png
Euro Truck Simulator 2 Multiplayer 22.03.2024 23_22_38.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Huseynov
Kardeşim merhaba. Cep telefonundan Google Chrome 'u açınca bu haberi gördüm, geldim. Ben Scania S tam modifiye edilmiş halini kullanıyorum, 1000 litre kapasiteli, full depoyla 3000+ km yol katediyorum. Taşıdığın yükün ağırlığı arttıkca, yokuş tırmandıkda, yakıtı fazla harcıyor. Seviyen yetmiyor, tüm eklentiler, tüm motorlar, şanzımanlar, eklentiler açık değil. Sen "gerçekçi yakıt tüketimi" ni kapat, biraz daha fazla yol git. Birde istersen sana birkaç mod önerisinde bulunacağım, eğer çevrimdışı oynuyorsan.
1. New Powerful Engines v1.0
Normalde Scania S High Roof modeli maksimum 730 beygir gücünde oluyor. Fakat bu modla arabayı 1250 beygir gücüne çıkarabiliyorsun. Ben bu modu kullanıyorum, araba yokuş tırmanma, yük ağırlığı demeden mükemmel halde gidiyor. Oyun içindeki tüm tırlara ekleyebiliyorsun.
2. Mercedes-Benz Actros MP4 CMI Interior Bundle v1.1
Bu da güzel mod. Tırın salonu muhteşem oluyor, sanki son model Mercedes kullanıyorsun.
3. Interior Light & Emblems + Addons v9.9.1
Salon içinde hem aydınlatma, hem de çeşitli aydınlatmalı eklentiler mevcut.
Son 2 mod içimden geldi, paylaşmak istedim. İlk modu kullan istersen. Seviyeni artır, o vakte kadar paran iyice artsın, sonra yeni tıra geçiş yaparsın. Vakit ayırıp okuduysan eğer, teşekkür ederim. İyi günler ve iyi eğlenceler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Kardeşim merhaba. Cep telefonundan Google Chrome 'u açınca bu haberi gördüm, geldim. Ben Scania S tam modifiye edilmiş halini kullanıyorum, 1000 litre kapasiteli, full depoyla 3000+ km yol katediyorum. Taşıdığın yükün ağırlığı arttıkca, yokuş tırmandıkda, yakıtı fazla harcıyor. Seviyen yetmiyor, tüm eklentiler, tüm motorlar, şanzımanlar, eklentiler açık değil. Sen "gerçekçi yakıt tüketimi" ni kapat, biraz daha fazla yol git. Birde istersen sana birkaç mod önerisinde bulunacağım, eğer çevrimdışı oynuyorsan.
1. New Powerful Engines v1.0
Normalde Scania S High Roof modeli maksimum 730 beygir gücünde oluyor. Fakat bu modla arabayı 1250 beygir gücüne çıkarabiliyorsun. Ben bu modu kullanıyorum, araba yokuş tırmanma, yük ağırlığı demeden mükemmel halde gidiyor. Oyun içindeki tüm tırlara ekleyebiliyorsun.
2. Mercedes-Benz Actros MP4 CMI Interior Bundle v1.1
Bu da güzel mod. Tırın salonu muhteşem oluyor, sanki son model Mercedes kullanıyorsun.
3. Interior Light & Emblems + Addons v9.9.1
Salon içinde hem aydınlatma, hem de çeşitli aydınlatmalı eklentiler mevcut.
Son 2 mod içimden geldi, paylaşmak istedim. İlk modu kullan istersen. Seviyeni artır, o vakte kadar paran iyice artsın, sonra yeni tıra geçiş yaparsın. Vakit ayırıp okuduysan eğer, teşekkür ederim. İyi günler ve iyi eğlenceler.
Merhabalar. Ben de değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Ben scania r kabin kullandığım için diğer modellere bakmadım. Evet, özellikle tmp'de oynadığım için şanzıman yüksek güç e ayarlı ve özellikle yokuşlarda fazla yakıyor. Gerçekçi yakıt tüketimini de kapatmak istemiyorum o zaman da çok uzun süre yakıt gidiyor çünkü. Son mesajımda da belirttiğim gibi volvo fh 16 xxl 700hp 12+2 vites model tırı tercih ettim. Şu an için gayet güzel. Lakin yeni bir tır alacağım zaman dediklerinize dikkat edeceğim. Zaten para kazanma noktasında sıkıntım yok, kolayca tır alabiliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Huseynov
Merhabalar. Ben de değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim. Ben scania r kabin kullandığım için diğer modellere bakmadım. Evet, özellikle tmp'de oynadığım için şanzıman yüksek güç e ayarlı ve özellikle yokuşlarda fazla yakıyor. Gerçekçi yakıt tüketimini de kapatmak istemiyorum o zaman da çok uzun süre yakıt gidiyor çünkü. Son mesajımda da belirttiğim gibi volvo fh 16 xxl 700hp 12+2 vites model tırı tercih ettim. Şu an için gayet güzel. Lakin yeni bir tır alacağım zaman dediklerinize dikkat edeceğim. Zaten para kazanma noktasında sıkıntım yok, kolayca tır alabiliyorum.
Tamamdır kardeşim. Sana iyi eğlenceler, kazasız belasız iyi seferler.

Mrgulcu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammet gülcü
Selamünaleyküm dostlar, umarım iyisinizdir. Ets 2'de roleplay tarzında sıfırdan başladım gelişime oynuyorum. Şu an kullandığım tır scania r 650hp 12+2 vites çekici.
Alıntıyı görüntüle
Kullandığım tır'dan oldukça memnun olsamda yakıt noktasında sıkıntı yaşıyorum. Ortalama bir işte 650-1200 km civarında yol yapıyorum ve bazen tek depo yetmiyor. Diğer şase kombinasyonlarına da baktım ama daha büyük bir yakıt deposuna sahip bir şase bulamadım. Bu sebepten ötürü yeni bir tıra geçmeye karar verdim. Aklımdaki bir kaç modeli aşağıya ekliyorum. Ortalama 7 ile 30 ton'luk yükler çekiyorum. Yokuş tırmanma ve manevra kabiliyeti noktasında hangisi daha iyi olur yoksa başka öneriniz var mı? Nasıl bir kombinasyon önerirsiniz? Paylaşırsanız sevinirim. 9 milyon TL bütçe ayırdım.

Düşündüğüm tırlar:
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Hocam size bu aracı öneririm deposu ziyadesiyle büyük. Belirttiğiniz ağırlıklarda optimum performansı da sağlayacaktır.

Ekler

• 20240324_180956.jpg
    20240324_180956.jpg
    3.9 MB · Hit: 14
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammed Huseynov
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri