Neler Yeni

Öneri Ets 2, 9 milyon TL'ye kadar yakıt deposu büyük tır önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Selamünaleyküm dostlar, umarım iyisinizdir. Ets 2'de roleplay tarzında sıfırdan başladım gelişime oynuyorum. Şu an kullandığım tır scania r 650hp 12+2 vites çekici.
IMG-20240321-WA0014.jpg

Kullandığım tır'dan oldukça memnun olsamda yakıt noktasında sıkıntı yaşıyorum. Ortalama bir işte 650-1200 km civarında yol yapıyorum ve bazen tek depo yetmiyor. Diğer şase kombinasyonlarına da baktım ama daha büyük bir yakıt deposuna sahip bir şase bulamadım. Bu sebepten ötürü yeni bir tıra geçmeye karar verdim. Aklımdaki bir kaç modeli aşağıya ekliyorum. Ortalama 7 ile 30 ton'luk yükler çekiyorum. Yokuş tırmanma ve manevra kabiliyeti noktasında hangisi daha iyi olur yoksa başka öneriniz var mı? Nasıl bir kombinasyon önerirsiniz? Paylaşırsanız sevinirim. 9 milyon TL bütçe ayırdım.

Düşündüğüm tırlar:
IMG-20240321-WA0015.jpg

IMG-20240321-WA0017.jpg

IMG-20240321-WA0016.jpg

Son düzenleme:

Hydranoid

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Mustafa
Kankim bu kadar gerçekçiliğe takılıyorsan yakıt tasarrufuna takılman lazım bence yanlış bilmiyorsam standart depo 400L en kötü ihtimalle 1000 km yapar tasarruf yaparsan 1200-1300e kadar yolu var tabi bunu yapman için en lazım olan en önemli şey iş veya oyun aşkı değil gaz pedal :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankim bu kadar gerçekçiliğe takılıyorsan yakıt tasarrufuna takılman lazım bence yanlış bilmiyorsam standart depo 400L en kötü ihtimalle 1000 km yapar tasarruf yaparsan 1200-1300e kadar yolu var tabi bunu yapman için en lazım olan en önemli şey iş veya oyun aşkı değil gaz pedal :D
Evet farkındayım, zaten klavye mouse ile oynuyorum. Fakat oyun oynarken zank diye yakıt bitince insanın canı sıkılıyor. İki de bir yakıt almaya duruyorum. En azından büyük depolu bir araca geçmek istiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

alpersy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Alperen Celebi
Ben yeni tgx kullanıyordum oyunu yaklaşık 2 ay önce silene kadar. Zevk veriyordu trafiği de 4 yapıyordum mis. Diğer tırların ön camı basık ve küçük hissedip daraliyorum biraz

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Ben yeni tgx kullanıyordum oyunu yaklaşık 2 ay önce silene kadar. Zevk veriyordu trafiği de 4 yapıyordum mis. Diğer tırların ön camı basık ve küçük hissedip daraliyorum biraz
Katılıyorum, renault t serisi kasa olarak çok hoş ama içi basıyor adamı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,272
İsim
Mehmet Aslan
Selamünaleyküm dostlar, umarım iyisinizdir. Ets 2'de roleplay tarzında sıfırdan başladım gelişime oynuyorum. Şu an kullandığım tır scani r 650hp 12+2 vites çekici.
Alıntıyı görüntüle
Kullandığım tır'dan oldukça memnun olsamda yakıt noktasında sıkıntı yaşıyorum. Ortalama bir işte 650-1200 km civarında yol yapıyorum ve bazen tek depo yetmiyor. Diğer şase kombinasyonlarına da baktım ama daha büyük bir yakıt deposuna sahip bir şase bulamadım. Bu sebepten ötürü yeni bir tıra geçmeye karar verdim. Aklımdaki bir kaç modeli aşağıya ekliyorum. Ortalama 7 ile 30 ton'luk yükler çekiyorum. Yokuş tırmanma ve manevra kabiliyeti noktasında hangisi daha iyi olur yoksa başka öneriniz var mı? Nasıl bir kombinasyon önerirsiniz? Paylaşırsanız sevinirim. 9 milyon TL bütçe ayırdım.

Düşündüğüm tırlar:
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
modla falan mı oynuyorsun. Bende tırlar 4 milyondan falan başlıyor niye o kadar pahalı benimki :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Muhtemelen volvo ve man new tgx modellerşne bakacağım teşekkür ederim. Hayırlı akşamlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

modla falan mı oynuyorsun. Bende tırlar 4 milyondan falan başlıyor niye o kadar pahalı benimki :D
Yok hocam ne mod ne dlc var. Bilmiyorum bana da fiyatlar yüksek geliyordu :D

Top Bottom