Neler Yeni

ets2 truckersmp steam

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
sss sss
arkadaslar ben steam fazla bir sey bilmem ets2 ben save yukleidm sonradan kaldırdım simdi o save truckersmp de banlıysa bende banlanıyormuyum

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,797
İsim
Can BOZKURT
bişe dicem o zmn o hesapla banlandık diyelim yeni hesap acınca tekrar girilmiyormu ?? ben oyle biliyorum
Farkli hesap ve farkli steam ile girebilirsin yt de videolari var nasil olacagina dair
Mesaj otomatik birleştirildi:

Perma degilse tabii ki

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
sss sss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farkli hesap ve farkli steam ile girebilirsin yt de videolari var nasil olacagina dair

Perma degilse tabii ki
banlandıktan illa farklı steam hesabımı lazım

Zaliko552

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Zal Özgün
arkadaslar ben steam fazla bir sey bilmem ets2 ben save yukleidm sonradan kaldırdım simdi o save truckersmp de banlıys
hala mevcut hesabın banlı olup olmadığını öğrenmek istiyorsan kendi sitesine bak bende çünkü oyunu save yapmadan silmiştim kaldığım yerden fln başlattı.

D3atlY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
mert doğan
Ama ip den bulurlar bandan kaçmadan ban yersin tekrar

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
sss sss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hala mevcut hesabın banlı olup olmadığını öğrenmek istiyorsan kendi sitesine bak bende çünkü oyunu save yapmadan silmiştim kaldığım yerden fln başlattı.
ya dalga gecmede benim tmp hesabım yok ben steam konusunda pek hakim değilim save dosyasını steama attım oynadım vs vs sonradan sildim save sonra ets sildim tekrar yukledim bir nedenden dolayı internette bulmustum saveyi o savele oynayıp tmp banlandıysa internetteki saveyi paylasan adam bende banlanırmıyım mı onu merak ettim

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,797
İsim
Can BOZKURT
banlandıktan illa farklı steam hesabımı lazım
Ban süresiz ise evet

ya dalga gecmede benim tmp hesabım yok ben steam konusunda pek hakim değilim save dosyasını steama attım oynadım vs vs sonradan sildim save sonra ets sildim tekrar yukledim bir nedenden dolayı internette bulmustum saveyi o savele oynayıp tmp banlandıysa internetteki saveyi paylasan adam bende banlanırmıyım mı onu merak ettim
Hayir banlanmazsin

Ban süresiz ise evet

Hayir banlanmazsin
Ama tır kurallara aykiriysa evet banlaniyosub

Suprağ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
sss sss
Ban süresiz ise evet

Hayir banlanmazsin

Ama tır kurallara aykiriysa evet banlaniyosub
yani ben suan banlı değilim değil mi

Zaliko552

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Zal Özgün
kanka öncelikle dalga geçmedim profil sil kendin e yeni profl oluştur sonra chat engin indir kendine para hilesi ve xp hilesi bas sonra silersin çok işin kalmaz save ile tek farkı harita % desi olur bu para xp vs. hileler ban yeme yasağı değil yanı şekilde bende kulanıyorum herhangi bir ban yemedim ama hileyi önce ets 2 ofical kütüphaneden çalıştır öyle yap sonrasında tmp gir kullan zaten neden yasak olsun rol play sever sistemi değilmi tmp yasak değil yani kısacası sil sen o profili o profille girersen ban yiyebilirsin çünkü o profili kullanan 1000 lerce insan dan hiç birindemi akıl yokta oradan oynamayacak ilaki birisi açmıştır işte ozm ban yeme riskin vardır tır modifiyeleri için tpm de eğer dlc yoksa steam kütüphanesinde indirebilirsin hoş mofiyeler oluyor ister singel ister online ban yok keyif var arkada neşet ertaş aç dinle sür (mnodifiye modlarını internetten indirme sadece steam kütüphanesinden)

The Semih

80+ Silver
arkadaslar ben steam fazla bir sey bilmem ets2 ben save yukleidm sonradan kaldırdım simdi o save truckersmp de banlıysa bende banlanıyormuyum
TruckersMP yi bitiriyor SCS orjinal online 128 oyuncu desteği geldi, Truckers da NPC olmadan nasıl zevk alıyonuz anlamıyom :D

Top Bottom