Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Euro Truck Simulator 2 | $1 Dolar (₺30-35) STEAM ALEV ALDI🔥

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
BEDAVA🔥
1719508045473.png

BabaVoss7

80+ Silver
Demişler şimdiye kadar alamamış olan varsa hadi son kez indirdik alsınlar

canvyni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can Vayni
Bu indirimler neden diğer indirimlere göre daha fazla? Bu indirimler bi daha gelir mi? (Ets2 1$, witcher 3 3$ arma 3 1,5$ the forest 2,62$, battlefield 4 2,79$)

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,209
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu indirimler neden diğer indirimlere göre daha fazla? Bu indirimler bi daha gelir mi? (Ets2 1$, witcher 3 3$ arma 3 1,5$ the forest 2,62$, battlefield 4 2,79$)
aynı oranda indirim gelir fakat dolar kuru aynı kalır mı bilemiyoruz dolar o zaman 20 lira da olabilir 50 lira da

Kemal_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Kemal Gençer
Ve hilecilerden geçilmiyor.
Yazdığın yazıya gerçekten sinirlendim. Buraya gelip alakasız, dayanaksız, tutarsız bir şekilde bir ifade ortaya koyuyorsun. Bu oyunu online oynamak için her steam hesabıyla bir hesap açılabilir. Yeni bir online hesap, yeni bir steam hesabından oyunu tekrar satın almak demek. Oyunda hile kullananlar sınırsız banlanıyor. Yani oyuna verdiği para gidiyor, bunu kim yapar? Kimin yapmasını geçtik, ben yıllardır oynuyorum oyun içinde hileye birkaç kere denk geldim.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,059
İsim
umut şahin

DogancanYr

80+ Bronze
Yazdığın yazıya gerçekten sinirlendim. Buraya gelip alakasız, dayanaksız, tutarsız bir şekilde bir ifade ortaya koyuyorsun. Bu oyunu online oynamak için her steam hesabıyla bir hesap açılabilir. Yeni bir online hesap, yeni bir steam hesabından oyunu tekrar satın almak demek. Oyunda hile kullananlar sınırsız banlanıyor. Yani oyuna verdiği para gidiyor, bunu kim yapar? Kimin yapmasını geçtik, ben yıllardır oynuyorum oyun içinde hileye birkaç kere denk geldim.
Bak şimdi nasıl oluyor hileciler. Hile açanlara söyle bana değil.
ncz falan mı diyorsun o zaman tmp sakin sunuculara geç veya arkadaşlarınla konvoy yap
Mesaj otomatik birleştirildi:

onun haricinde zaten hileciler banlanıyor perma yiyorlar
Olur ama kendini sınırlandırmak saçma oluyor.

Ve hilecilerden geçilmiyor.
Hocam tmp oynuyorsanız bu diğer insanları bağlamaz. Tmp ye girerken zaten bunu göz önünde bukundurarak giriyorsunuz. Single oynayacak adam için yanlış bir eleştiri olur.

Ama haklısınız ne zaman ncz açan birisi beni patlatacak diye sürüyorsunuz. Sırf o yüzden artık d-c sürmüyorum.

Bak şimdi nasıl oluyor hileciler. Hile açanlara söyle bana değil.

Olur ama kendini sınırlandırmak saçma oluyor.
Hocam o zaman gerçek hayatta trafik magandaları da var. Hiç araba almayalım, hiç trafiğe çıkmayalım.

Bu mantıkla yaşanmaz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,001
Üyeler
150,195
Son üye
ARDİNİNHO
Top Bottom