Neler Yeni

Ev İnterneti değiştireceğiz

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
dsmart kullanıyoruz şuanda taahhüt dü bitt turkcell e geçmeyi düşünüyoruz altyapı sorgulamada 50 ve 60 arası çıkıyor fiyatlar 50 mbps 470 tl şuanda dsmart dan 14 mbps adsl bağlantı alıyoruz 230 tl taahhüt dü bitti için daha fazla artık ne kadar bilmiyorum sormadım babama nasıl sizce öneriniz var mıdır

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
Ertuğrul Bolat
Millenicom'dan altyapı sorgulama yaptın mı? Fiyatları gayet ucuz oluyor.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Millenicom'dan altyapı sorgulama yaptın mı? Fiyatları gayet ucuz oluyor.
millenicom iyi değil hocam 2 arkadaşımın aileside millenicom kullanıyor geceleri İnternet yavaşlıyor ve bir çok kişi bağlandığında bir veya iki kişiye gerçek hızları sağlıyor diyor arkadaşlarım
bizim burda mywifi diye bir İnternet firması var türktelekom turkcell Vodafone İnterneti sağlayıcılarının paketleri mevcut orasında ucuz oluyor hemde üstyapı diye bir şey varmış en az 4 katlı binalara yapılabiliyormuş ama ben direk sağlayıcının kendisinden olsun istiyor aracı firmaya gerek yok babamda hem ona kanarak dsmart hemde tv cihazı veriyorlar diye İnternete en fazla 3 kişi bağlana biliyor öyle oluncaya 360p bide bile donuyor

eren28tr

80+ Platinum
millenicom iyi değil hocam 2 arkadaşımın aileside millenicom kullanıyor geceleri İnternet yavaşlıyor ve bir çok kişi bağlandığında bir veya iki kişiye gerçek hızları sağlıyor diyor arkadaşlarım
bizim burda mywifi diye bir İnternet firması var türktelekom turkcell Vodafone İnterneti sağlayıcılarının paketleri mevcut orasında ucuz oluyor hemde üstyapı diye bir şey varmış en az 4 katlı binalara yapılabiliyormuş ama ben direk sağlayıcının kendisinden olsun istiyor aracı firmaya gerek yok babamda hem ona kanarak dsmart hemde tv cihazı veriyorlar diye İnternete en fazla 3 kişi bağlana biliyor öyle oluncaya 360p bide bile donuyor
Turknet öneririm Superonline önermem.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk Telekom altyapın varsa turknet alabilirsin.
hayır direk sağlayıcı yok destek vermiyorlar arayıp sorduğumda bu bölgeyi sağlayıcı desteği olmadığını söylediler en kısa sürede sağlayıcı geldiğinde bilgilendirme yapacağız dediler bende gerek yok teşekkür ederim dedim kolay gelsin diğip kapattım

eren28tr

80+ Platinum
hayır direk sağlayıcı yok destek vermiyorlar arayıp sorduğumda bu bölgeyi sağlayıcı desteği olmadığını söylediler en kısa sürede sağlayıcı geldiğinde bilgilendirme yapacağız dediler bende gerek yok teşekkür ederim dedim kolay gelsin diğip kapattım
Turknet sitesinden altyapı sorgulaması yapar mısın?

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
Türk Telekom altyapısı varsa hizmet vermesi lazım aslında.
normalde yan sokağın bina numaraları mevcut ama bizim sokakta bina No yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

normalde yan sokağın bina numaraları mevcut ama bizim sokakta bina No yok
turknet den sorgulamaya girdiğimde gözükmüyor ama turk telekomdan sorgulamaya çalıştığımda gözüküyor

Top Bottom