Neler Yeni

Ev interneti öneri

Hangi internet??

• Türknett

• Turkcell

• Vodafone

• Türk telekom

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay

Kaannaltn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
İbrahim Kaan altın
Türknet iyi diyor herkes ama gerçekten çok kötü hadi iyi hız aldığını var say bir sorun yaşadın mesela pingin yüksek müşteri hizmetlerini arıyorsun karşında herhangi biri yok seni arayacağız diyip aramıyorlar önermiyorum alt yapı destekliyorsa süperonline. ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Çavuşoğlu
Türknet iyi diyor herkes ama gerçekten çok kötü hadi iyi hız aldığını var say bir sorun yaşadın mesela pingin yüksek müşteri hizmetlerini arıyorsun karşında herhangi biri yok seni arayacağız diyip aramıyorlar önermiyorum alt yapı destekliyorsa süperonline. ?
Süperonline yok dostum malesefki

Ozzyy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
569
İsim
Ozan Korzay
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Tony Montana

yigitrocks

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,305
İsim
Yiğit Aralim
Yaklaşık 4-5 aydır Netspeed kullanıyorum. Birkaç küçük problem dışında şimdiye kadar hiçbir problem yaşamadım. 35-3 paketini kullanıyorum ve aldığım hızlar bu şekilde;

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Hamza İnce
Merhaba arkadaşlar eve bir internet taktırmak istiyorum ve ne taktırsam bilmiyorum kendi telefonum vodafone faturali oldugu için haturayıya özel ev internetleri geliyor ama vodafone internetinin yorumlarına bakınca kötülüyolar sizce nasıl taktırıyımmı 16 dowland diyor.
Bide türknet var oda benim oturdugum bölgede 16 dowland 1 upland veriyor 76 tl sizce hangi internet saģlayıcısını seçmeliyim şimdide teşekkürler.
NOT:Sizin önerdiginiz başka internet sağlayıcıları varsa söylerseniz sevinirim.
[/QUOTE1
Türk telekom kullanıyorum çok memnunum ben 24 fibere 50 tl veriyom modemde asus dsl n16

h.ibrahim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Halil
Millenicom kullanmıyorum memnunum

Enes ARS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Enes Arslanbaş
KabloNet varsa kesinlikle tavsiye ederim.

ReasQue

80+
kablonet bağlattım geçen ay 100 mbit 95 tl eğer altyapın sağlamsa çok iyi bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yasin Gedik
Merhaba arkadaşlar eve bir internet taktırmak istiyorum ve ne taktırsam bilmiyorum kendi telefonum vodafone faturali oldugu için haturayıya özel ev internetleri geliyor ama vodafone internetinin yorumlarına bakınca kötülüyolar sizce nasıl taktırıyımmı 16 dowland diyor.
Bide türknet var oda benim oturdugum bölgede 16 dowland 1 upland veriyor 76 tl sizce hangi internet saģlayıcısını seçmeliyim şimdide teşekkürler.
NOT:Sizin önerdiginiz başka internet sağlayıcıları varsa söylerseniz sevinirim.
Ben şuan kablonet kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim eğer altyapısı varsa sizin orda 100 TL'ye 100mbs gibi paketleri var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,441
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273
Top Bottom