Neler Yeni

Ev interneti öneri

Hangi internet??

• Türknett

• Turkcell

• Vodafone

• Türk telekom

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Çavuşoğlu
Bişey soracam adsl olunca sadece pc den kablo ilemi bağlanıyo wifi olara telefondan bağlana biliyormuyuz

Alihan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Alihan
Şuan turknet kullanıyorum ilk önce başvuru yaptım klasik bilgilerimi vs verdim ama 2 hafta sonra geldiler 1 gün daha gelmeseler iptal ettirecektir haftada 2 gün aradım kızdım tamam yardımcı olacağız dediler ama tık yok 2 haftanin sonunda geldiler onun haricinde her gün en az 1 kere kopma yaşıyorum 35 mbps aldım ama speed testde 16-17 gösteriyor kimse bağlı değilken müşteri hizmetlerine ulaşamadım arıza kaydı oluşturuyorum hiçbir işe yaramıyor değiştirmeyi düşünüyorum turknet pişmanlıktır

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Çavuşoğlu
Şuan turknet kullanıyorum ilk önce başvuru yaptım klasik bilgilerimi vs verdim ama 2 hafta sonra geldiler 1 gün daha gelmeseler iptal ettirecektir haftada 2 gün aradım kızdım tamam yardımcı olacağız dediler ama tık yok 2 haftanin sonunda geldiler onun haricinde her gün en az 1 kere kopma yaşıyorum 35 mbps aldım ama speed testde 16-17 gösteriyor kimse bağlı değilken müşteri hizmetlerine ulaşamadım arıza kaydı oluşturuyorum hiçbir işe yaramıyor değiştirmeyi düşünüyorum turknet pişmanlıktır
Saol dostum teşekkurler

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Abdulkadir Memiş
Merhaba arkadaşlar eve bir internet taktırmak istiyorum ve ne taktırsam bilmiyorum kendi telefonum vodafone faturali oldugu için haturayıya özel ev internetleri geliyor ama vodafone internetinin yorumlarına bakınca kötülüyolar sizce nasıl taktırıyımmı 16 dowland diyor.
Bide türknet var oda benim oturdugum bölgede 16 dowland 1 upland veriyor 76 tl sizce hangi internet saģlayıcısını seçmeliyim şimdide teşekkürler.
NOT:Sizin önerdiginiz başka internet sağlayıcıları varsa söylerseniz sevinirim.
Bence türkcell gayet iyi ancak iyi para verirsen yoksa türknet gayet uygun ancak türknete geçtim çok heyecanlı bir şekilde ama beklediğim kadar iyi değil pingler bir anda çıkabiliyor düşebiliyor benim altyapımla da ilgili olabilir ama bilmiyorum yinede kotasız taahhütsüz güzel bir paketleri var

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Çavuşoğlu
T
Bence türkcell gayet iyi ancak iyi para verirsen yoksa türknet gayet uygun ancak türknete geçtim çok heyecanlı bir şekilde ama beklediğim kadar iyi değil pingler bir anda çıkabiliyor düşebiliyor benim altyapımla da ilgili olabilir ama bilmiyorum yinede kotasız taahhütsüz güzel bir paketleri var
Turkcell çok çok pahali ve alt yapisi bizim burda yok oyüzden turkneti düşünüyodum ondada kesilmeler filan varmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Öncelikle merhaba.Oturduğunuz yerde hangi altyapının olduğuna ve ne kadar hız sağlayabileceğine bakmanızı öneririm.Farklı firmaların sitesinden bulunduğunuz yere ne kadar hızda internet sağlayabileceklerini görebilirsiniz.Öneri konusuna gelecek olursam.Türk Telekom kesinlikle önermem.Kullandığım paket 25mbps hızındaydı ve yaklaşık 3 senedir kullandım ve hiç memnun kalmadım.Sürekli gidip gelmeler oluyordu.Bazen çok iyi hızlar verebilirken,bazen de çok kötü hız limitleri verebiliyordu.İnternete 4-5 kişi bağlandığımız zaman çok kötü hallere geliyordu.İnternete girilmeyecek noktaya geliyordu.TurkNet konusunda sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum lâkin herhangi bir sıkıntıda veya tamir işlerinde gelmeleri ve sorunu halletmeleri çok uzun sürebiliyor.Ama Türkiye'deki en iyi hıza sahip olduğunu biliyorum.Bu konuda Donanım Arşivinin videosunu izleyebilirsin.Benim sana önerim Vodafone Net kullanmanı tavsiye ederim.Yaklaşık 5 senedir kullanıyorum.Şu anki kullandığım pakette de 25 mbps hızında internet sunuyor.Ne bir yavaşlama ne de bir donma gördüm.Adamlar ne kadar hız verdiyse onu ne eksiltiyor ne de arttırıyor.5 kişi bağlanıyoruz ve Türk Telekom'daki sıkıntıları yaşatmıyor.Rahatça kullanabiliyorum.Ama dediğim gibi firma bakmadan önce altyapınızın durumunu iyi bilmeniz gerekiyor.Altyapının durumuna göre en iyi internet firması bile sizi pişman edebilir.Faydamın dokunması dileğimle.İyi akşamlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Çavuşoğlu
Öncelikle merhaba.Oturduğunuz yerde hangi altyapının olduğuna ve ne kadar hız sağlayabileceğine bakmanızı öneririm.Farklı firmaların sitesinden bulunduğunuz yere ne kadar hızda internet sağlayabileceklerini görebilirsiniz.Öneri konusuna gelecek olursam.Türk Telekom kesinlikle önermem.Kullandığım paket 25mbps hızındaydı ve yaklaşık 3 senedir kullandım ve hiç memnun kalmadım.Sürekli gidip gelmeler oluyordu.Bazen çok iyi hızlar verebilirken,bazen de çok kötü hız limitleri verebiliyordu.İnternete 4-5 kişi bağlandığımız zaman çok kötü hallere geliyordu.İnternete girilmeyecek noktaya geliyordu.TurkNet konusunda sıkıntı çekeceğini düşünmüyorum lâkin herhangi bir sıkıntıda veya tamir işlerinde gelmeleri ve sorunu halletmeleri çok uzun sürebiliyor.Ama Türkiye'deki en iyi hıza sahip olduğunu biliyorum.Bu konuda Donanım Arşivinin videosunu izleyebilirsin.Benim sana önerim Vodafone Net kullanmanı tavsiye ederim.Yaklaşık 5 senedir kullanıyorum.Şu anki kullandığım pakette de 25 mbps hızında internet sunuyor.Ne bir yavaşlama ne de bir donma gördüm.Adamlar ne kadar hız verdiyse onu ne eksiltiyor ne de arttırıyor.5 kişi bağlanıyoruz ve Türk Telekom'daki sıkıntıları yaşatmıyor.Rahatça kullanabiliyorum.Ama dediğim gibi firma bakmadan önce altyapınızın durumunu iyi bilmeniz gerekiyor.Altyapının durumuna göre en iyi internet firması bile sizi pişman edebilir.Faydamın dokunması dileğimle.İyi akşamlar.
Faydanız tabii ki oldu vodafon cep hattina sahibim fatulalıya özel indirimde var ama bazi kişiler kotü diyor eger siz öneriyorsaniz 25 dowland ama upland kaç bilmiyorum siz kac alıyirsunuz bilgi verirmisiniz acil lütfen teşekkurler

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Faydanız tabii ki oldu vodafon cep hattina sahibim fatulalıya özel indirimde var ama bazi kişiler kotü diyor eger siz öneriyorsaniz 25 dowland ama upland kaç bilmiyorum siz kac alıyirsunuz bilgi verirmisiniz acil lütfen teşekkurler
Bildiğiniz üzere Türkiye'de yükleme hızı sınırlı.Mesajınıza cevap verebilmek için tekrardan hız testi yaptım.Aldığım değerler ise şu şekilde Download: 24,50 mbps Upload:3.58 mbps
Benim için önemli olan 4-5 kişi bağlandığında yavaşlama olmasın,rahatça oyun oynayabileyim,bir şeyler indireyim derdiydi.Dediğim gibi altyapı konusunda iyi bir bilgi birikimine sahip olmalısınız.Ben 3 defa internetimi değiştirdim ve Vodafone Net bana iyi geldi.Çevrenizde kullanan var ise onlara danışabilirsiniz.Ben genel itibari ile çok memnunum.

ShoaliN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Salih Cihan KÖSE
Türkcell Süperbox u tavsiye ederim dostum. fiber hızında internet hemde fiber olmamasına rağmen. almadan önce tavsiyem bulunduğun evde türkcell hattıyla speedtest yap. 20mb+ hızlarını goruyorsan düşünmeden almanı tavsiye ederim. ilk ay sınırsın veriyorlar. ben ıstanbul silivriden bağlanıyorum. cok memnun kaldım. suanki 10mb sınırsın tarıfesı 179tl ben engelli indirimi ile aldım 129tl resim ekledim. resimde görülen hızları birebir alıyorum. normal fiber gibi yada adsl vhsd gibi değil ne goruyorsan onu alıyorsun. ne eksik ne fazla. Artı olarakta ek paketlerı mevcut. Sormak istediğiniz bir şey varsa çekinmeden sorabılırsınız.

Şunuda belirtmek isterim yayıncıyım yayınlarımda hıc bır sıkıntı yaşamadım.

Ekler

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    29.3 KB · Hit: 39
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,418
Üyeler
153,556
Son üye