Neler Yeni

Ev interneti öneri

Hangi internet??

• Türknett

• Turkcell

• Vodafone

• Türk telekom

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emirhan Şahin
Turkcell şebeken evde iyi çekiyorsa Turkcell Superboxlara göz atabilirsin
BROCUM SEN NE DİYORSUN İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİRMEYİN, BEN SUPERBOX KULLANICISIYIM 110₺ ÖDÜYORUM HER AY VE ÇÖPE GİDİYOR PARAM
1585035888708.png

EĞER HALA İNANMIYORSAN SUPERBOX KULLANICISI OLDUĞUMA DİSCORD EKLE FOTOĞRAF ATAYIM EmirhanSHN#9209

Flighty

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Nurullah
Merhaba arkadaşlar eve bir internet taktırmak istiyorum ve ne taktırsam bilmiyorum kendi telefonum vodafone faturali oldugu için haturayıya özel ev internetleri geliyor ama vodafone internetinin yorumlarına bakınca kötülüyolar sizce nasıl taktırıyımmı 16 dowland diyor.
Bide türknet var oda benim oturdugum bölgede 16 dowland 1 upland veriyor 76 tl sizce hangi internet saģlayıcısını seçmeliyim şimdide teşekkürler.
NOT:Sizin önerdiginiz başka internet sağlayıcıları varsa söylerseniz sevinirim.
Ben Turkcell, TTelekom ve Millenicom’u kendim deneyimledim. Aralarında açık ara en iyisi millenicom. Alt yapın 35 mb ve üstünü destekliyorsa ttelekom-turkcell farketmez fiyat ve hız olarak en iyisi deneyimlerime göre. Taahhüt yok ve hiç hız düşümü yaşamadım. Bakır alt yapı istemiyor normal fiber olarak kuruyor. İptalde de yardımcı oluyorlar. Kuzenim türknet abonesiydi iki ay sadece iptal ettirmek için uğraştı. Müsteri hizmetleri ise çok gevşek ve ilgisizmiş.

RmzDayi

80+ Silver
millenicom kullanıyorum. 3 senedir çok memnunum

MehmetSGR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet SGR
Vodafone kullanıyorum taahhüt bitse de Turkcell veya Turknet'e geçsem diye dua ediyorum. Vodafone'da çok fazla sıkıntı var. Ping genelde yüksek ve 35 mbps paketini kullanıyorum 2 hafta 24-30 mbps arası oldu 2 aydır 3-6 mbps arası alıyorum arasıra günlük olarak arttığı oluyor ama nadir. Yani önerme...

rcpdkc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Recep
Dostum altyapın iyiyse turknette şaşma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Emre Akbaba
Benım kuzen türk nete gectı genel ındırme olarak memnun ama pıng degerlerı oyunlarda fazla cıkıyor hep

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Tony Montana
BROCUM SEN NE DİYORSUN İNSANLARI YANLIŞ YÖNLENDİRMEYİN, BEN SUPERBOX KULLANICISIYIM 110₺ ÖDÜYORUM HER AY VE ÇÖPE GİDİYOR PARAM
Alıntıyı görüntüle
EĞER HALA İNANMIYORSAN SUPERBOX KULLANICISI OLDUĞUMA DİSCORD EKLE FOTOĞRAF ATAYIM EmirhanSHN#9209

Sakin yanlış yönlendirme yok altyapısı iyi değil ise "Superboxa Göz Atabilirsin" dedim.Ve şunuda belirttim "Turkcell Şebeken İyi ise" yani 4G nin full çektiği yer.

Cerit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Hasan Cerit
Altyapını kontrol edmelisin hangi internet şirketi ne kadar download ve upload veriyor diye. Onun dışında Türkneti önerebilirim.(y)
Türknet karama yapanlar oluyor . çok karamsar bakıyorum bende türkneti düşünüyordum kesin önerirmsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,130
Üyeler
149,847
Son üye
wholoss
Top Bottom