Neler Yeni

Ev İnterneti Tarife önerisi

eren28tr

80+ Gold
Mevcut Türknet'de böyle yazıyor
FİBER altyapınızın desteklediği hız:

100 Mbps

20 Mbps'e Kadar Upload
Hocam dairedeki kutunun içini çekip atarmısın?

Vaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan Güne
Kablonet 1000 mbps daha pahalı türk Telekomda 1000 mbps veriyor zaten FTTH altyapı mevcutsa.
Binanızda Kablonet
DSLAltyapı yok
KablonetAltyapı var
Fiber 1000 MbpsAltyapı var
Seçmiş olduğunuz adreste fiber altyapısı ile 4K KabloTV ve 1000 Mbps'ye kadar destekleyen Kablonet hizmeti sunulmaktadır yazıyor sorgulamada.

Palo DAYI

80+ Gold
Şuan modemin yanında küçük bir şey varmı modem gibi küçük ont diye geçer.
benı suan 16mbps vodafone kullanıyorum ıntarnet cekıyor fakat evde cok fazla cıhaz baglı ve ıntarnet hızı yetmıyor
turrktelekon vdsl 78mbps altyapısı war yıl sonu sezlesmem bıtıyor ıptal edıp turk telekoma mı gecsem acaba cevredekı bınalar hep turktlekom kullanıyor

eren28tr

80+ Gold
benı suan 16mbps vodafone kullanıyorum ıntarnet cekıyor fakat evde cok fazla cıhaz baglı ve ıntarnet hızı yetmıyor
turrktelekon vdsl 78mbps altyapısı war yıl sonu sezlesmem bıtıyor ıptal edıp turk telekoma mı gecsem acaba cevredekı bınalar hep turktlekom kullanıyor
Vodafonedan iyidir hocam ama TT pahalı turknet öneririm türk Telekom altyapısı kullanan çoğu iss 1 temmuzda zam yapacak zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

modmin mi ? Türk Telekom'un yeni büyük siyah modeminden.
Yok hocam binadaki internet kutusunun içini çekip atarmısın daire dedim yanlışlıkla.

Palo DAYI

80+ Gold
Vodafonedan iyidir hocam ama TT pahalı turknet öneririm türk Telekom altyapısı kullanan çoğu iss 1 temmuzda zam yapacak zaten.

Yok hocam binadaki internet kutusunun içini çekip atarmısın daire dedim yanlışlıkla.
sımdı soyle bısey var normal teefonda hattı turktelekom olan cıhaz zor cekıyor bundada boyle bır sorun olurmu acaba

Vaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan Güne

hocam binada nerde var bilmiyorum internet kutusu.

eren28tr

80+ Gold
sımdı soyle bısey var normal teefonda hattı turktelekom olan cıhaz zor cekıyor bundada boyle bır sorun olurmu acaba
Altyapısında sorun yoksa olmaz hocam.

hocam binada nerde var bilmiyorum internet kutusu.
Hocam modemin yanında küçük bir cihaz varmı modeme benzeyen söylermisin ont olarak geçiyor Google'dan bakabilirsin ont resmine.

Palo DAYI

80+ Gold

Hocam modemin yanında küçük bir cihaz varmı modeme benzeyen söylermisin ont olarak geçiyor Google'dan bakabilirsin ont resmine.
sımdı baktım 75 mbps turknet 400 tl dıyor altyapıyı sorguladıgımda baska oparotorden gecıste 500tl cayma bedelıde kendılerı karsılıyormus mantıklı geldı ustelık 12 ay sabıt fıyat falan yazıyor bıraz arastırmaktda fayda var dıye dusunuyorum

eren28tr

80+ Gold
Bu lokasyonda Türk Telekom FİBERNET internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.Yazıyor sorgulamada.
Hocam bı dediğim şeye bakarmısın modemin yanında küçük bir cihaz varmı diye ont olarak geçiyor Google'dan bakabilirsin ont yaz Googlea

sımdı baktım 75 mbps turknet 400 tl dıyor altyapıyı sorguladıgımda baska oparotorden gecıste 500tl cayma bedelıde kendılerı karsılıyormus mantıklı geldı ustelık 12 ay sabıt fıyat falan yazıyor bıraz arastırmaktda fayda var dıye dusunuyorum
Evet hocam doğru.

Oswald

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Talha

Vaga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emirhan Güne

var hocam o dediğiniz cihazdan.

Ekler

• ss.jpeg
    ss.jpeg
    312.8 KB · Hit: 9
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
959,946
Üyeler
151,479