Neler Yeni

Evde 2 Ethernete Bağlı Pc Var Ben Oyun İndirince İnternet Ölüyor

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Enes
Evde ethernete bağlı 2 adet PC var ikimizden biri bir şey indirirse internet çöküyor indiren kişi dışından diğer kimse rahatça kullanamıyor. Ortalama 5 mbps ile indiriyorum ben bunu 2 mbps veya 1 mbps ye sabitlesem onlarda internet gene yavaşlarmı? Abim evde çalışıyor ama benimde şuan oyun indiresim geldi.

TİTAN.

80+ Platinum
Evde ethernete bağlı 2 adet PC var ikimizden biri bir şey indirirse internet çöküyor indiren kişi dışından diğer kimse rahatça kullanamıyor. Ortalama 5 mbps ile indiriyorum ben bunu 2 mbps veya 1 mbps ye sabitlesem onlarda internet gene yavaşlarmı? Abim evde çalışıyor ama benimde şuan oyun indiresim geldi.
alcağın hızı sınırlarsan internet yavaşlar ama bu kadar fazla yavaşlamaz muhtemelen de onu nasıl yapıcaksın ?

Loading...

80+ Silver
ben bu sorunu 13mbps aldığım zaman çok yaşıyordum

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
alcağın hızı sınırlarsan internet yavaşlar ama bu kadar fazla yavaşlamaz muhtemelen de onu nasıl yapıcaksın ?
benım ınternetım yavaslasın sorun yok zaten ben bırazdaha yavas ındırsem onlarıun ınternetınde cok fazla yavaslama olurmu dıye soruyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Ahmet SARIOĞLU
Instagram
instagram.com/ichbinsarioglu
modeminizin akıllı yönlendirmesi( QoS ) olmadığından bunlar olabilir, modem arayüzünden bağlı cihazlara yönelik hız sınırlaması yapılabiliyor. deneyebilirsiniz :blobdance:

Lgoyü

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
673
İsim
Enes
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
modeminizin akıllı yönlendirmesi( QoS ) olmadığından bunlar olabilir, modem arayüzünden bağlı cihazlara yönelik hız sınırlaması yapılabiliyor. deneyebilirsiniz :blobdance:
direk torrentten de sınırlandırılıyor aslında

hsnztrk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Hasan Öztürk
Steam, Microsoft, Epic, Ubisoft gibi yerlerinde server’ları güçlü olduğu için bütün internetin gücünden yararlanmak istiyor.

Bunun Steam üstünden sınırlandırabiliyorsun, youtube’da veya google ile nasıl yapıldığını bulabilirsin, bazı modemlerde bunu kolayca yapabileceğin seçenekler olabiliyor ona da bir bak bakalım. Ya da indirmelerini geceleri yaparak sorunu minimize edeceksin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Ahmet SARIOĞLU
Instagram
instagram.com/ichbinsarioglu

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,210
İsim
uwu
direk torrentten de sınırlandırılıyor aslında
Adamm ordan yap bn öyle yapıyorum.(küçük kardeş yüzünden tüm gün YouTube açık)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akşamları kimse kullanmadığı dada indirebilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,863
Üyeler
150,172
Son üye
thorfinn128
Top Bottom