Neler Yeni

Yardım Evde bilgisayar masası yapmak için öneri ve yardım

Selamlar başlıkta da görüldüğü gibi masamı değiştirmeye karar verdim bunun için de hazır masa almak istemedim ikea ve koçtaştan alınmış masaları kullandım ve sevmedim bu yüzden evde kendim yapmaya karar verdim fakat aklımda bazı sorular var bunlar sırasıyla

1.Masanın boyutları 70cm derinlik 140cm genişlik 72/73cm de yükseklik düşünüyorum sorum şu northbayaou f160 stand ile birlikte 1 adet 24 bir adet 27" monitör kullanıyorum şuan ki masamda 2 monitörün köşeleri tam karşımda kalıyor ve 2 monitöre de yan dönerek bakmak zorunda kalıyorum. yapacağım masada 27" olanı tam karşıma almak ve 2 monitörü de görebilmek ve sıcaklıklardan dolayı kasamı masa üstüne koyabilmek bunu yapmak için 70cm derinlik ve 140cm genişlik yeterli olur mu

2.Masa malzemeleri masanın ayaklarını bauhaus da tekli olarak satılan metal ayakları kullanmayı düşünüyorum fakat masanın ortaya doğru çökme/C şeklinde yamulma gibi bir sıkıntısı olma ihtimali aklıma geldi masayı mdf ahşap ile yaparsam bu sorun ortadan kalkar mı bir de beyaz mdf ahşap var mı veya nerede kaplatabilirim

3.Masa ayakları Masanın ayakları 4 bağımsız ayak olarak sabitlendiğinde metal ayakları birbirine bağlamadan montajlandığında sallanma vb bir problem olur mu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,521
Üyeler
155,583
Son üye
dexocardia
Top Bottom