Neler Yeni

Evde dambıl seti ile fit olunur mu?

yasinsuer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Yasin SÜER
Beyler dambıl seti alsam evde 6-7 aya fit olabilir miyim? Öyle fitnesscı vücudu olmayacağını bende biliyorum sadece fit hafif yani.

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow

omer_34

80+ Silver
düzenli bir şekilde yaparsan tabii ki sonuç alırsın. hareketleri doğru yapman ve beslenmeni düzgün yapman önemli faktörler.

Harn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
yo
Beyler dambıl seti alsam evde 6-7 aya fit olabilir miyim? Öyle fitnesscı vücudu olmayacağını bende biliyorum sadece fit hafif yani.
kaslarin belirgenlesir normal haline gore biraz buyume de olur
bende dumbell ile evde kol icin dusunuyorum

o7Fedai

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Pc + Games
Düzenli ve ayni hareketleri zamanla sayisini arttiralak olr

121709

80+ Silver
Evde kendini cok gelistiren var, duzgun beslen dengeli ve devamlı spor yap olursun.

w4da

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
128
İsim
Fatih Dinçer
normal sinav arka kol ve karin calisabilirsin bunlarin yaninda dumbellar ile kollarini guclendirirsin yani olabilir ama sadece dumbellar ile bisey olmaz

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dambıl seti ile fit olunur da ezbere yapma, bilinçli yap. Kılcal damar çatlaması meydana gelebilir.

Top Bottom