Neler Yeni

Evde vücut geliştirme

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Yapılır, bundan çok daha iyisini yapmış arkadaşlarım da var. Sadece evde yapmak daha zor ve imkanlar kısıtlı. Bir bar ağırlık seti alırsın. Sırt için de bir barfiks barı. Hemen hemen her hareketi bunlarla birlikte yapabiliyor oluyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güzel beslenme ve düzenli spor ile böyle bir vücudu yapmak 2 seneyi bulmaz bu arada. Evde de kısıtlı imkanlarla vücut geliştirilebilir.
Calisthenics oluyor o,bodybuilding olmuyor ki. Bazı arkadaşlar aletler olmadan falanda yaparsın demiş ama ne hakkında konuştuklarından haberleri yok sanırım. Güzel beslenme ev düzenli spor ile güzel bir fizik inşa edersin ama bu fotoğraftaki gibi olmaz, o adamı pumplı görsek fikirlerimiz çok değişir büyük ihtimalle.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Calisthenics oluyor o,bodybuilding olmuyor ki. Bazı arkadaşlar aletler olmadan falanda yaparsın demiş ama ne hakkında konuştuklarından haberleri yok sanırım. Güzel beslenme ev düzenli spor ile güzel bir fizik inşa edersin ama bu fotoğraftaki gibi olmaz, o adamı pumplı görsek fikirlerimiz çok değişir büyük ihtimalle.
Benim söylediğim neden calisthenics oluyor onu anlamadım :) Dümdüz ağırlık çalışıyorsun. Calisthenics dediğimiz dalda vücut ağırlığın dışında bir ekipman yok.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Benim söylediğim neden calisthenics oluyor onu anlamadım :) Dümdüz ağırlık çalışıyorsun. Calisthenics dediğimiz dalda vücut ağırlığın dışında bir ekipman yok.
Kasa yeterli şiddeti veremedikten sonra o kas gelişmez ki. Üstteki arkadaş ekipmansız yapılır demiş ya ona yazdım onu zaten.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Kasa yeterli şiddeti veremedikten sonra o kas gelişmez ki. Üstteki arkadaş ekipmansız yapılır demiş ya ona yazdım onu zaten.
Emin ol yeni başlayan biri kasa yeterli şiddeti alacağı ağırlık setleriyle çok uzun zaman verebilir. Ya neyse bu konudan ziyade bence şuna bakılmalı, evde spor yapmaktan başka çaresi yoksa hiç spor yapmamasından iyidir. Sonuç olarak 1 her zaman 0 dan büyüktür.

C4zY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Efe Türk
Benim attım video etkili olur mu bakar mısınız

Emin ol yeni başlayan biri kasa yeterli şiddeti alacağı ağırlık setleriyle çok uzun zaman verebilir. Ya neyse bu konudan ziyade bence şuna bakılmalı, evde spor yapmaktan başka çaresi yoksa hiç spor yapmamasından iyidir. Sonuç olarak 1 her zaman 0 dan büyüktür.
Yeni başladım sayılmaz spor yapıyordum ama düzenli olarak yapmıyordum

Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
python öğreniyorum
hemen tüm hareketleri yapacaksın diye bir kaide yok. ilk başta temel hareketlerle başlarsın ve ilerde belki yeni ekipmanlar alarak daha farklı hareketler daha ekleyerek yapabilirsin. ama birkaç ayda yaparım diye düşünme okadar kısa sürecek bir spor değil.

BurakBal

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Burak Bal
Benim attım video etkili olur mu bakar mısınız

Yeni başladım sayılmaz spor yapıyordum ama düzenli olarak yapmıyordum
Etkili olur tabii ki ama bir yerden sonra tatmin etmez. ,3-4 ay yaptıktan sonra spor salonuna kendiniz gitmek istersiniz zaten.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
954,492
Üyeler
150,495
Son üye
muraufzlti
Top Bottom