Neler Yeni

#EvdeKal Ücretsiz Oyun Önerileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
Biliyorsunuz mağlum COVID-19 Virüsü var. Bu yüzden çoğu ülkelerde sokağa çıkma yasağı verildi. Türkiye'dede verilebileceğinden ötürü sizlerden ücretsiz oyun tavsiyeleri istiyorum.

Sistemim:

CPU: I5 4210u 1.70Ghz 2.40Ghz

64 Bit

GPU: Nvidia Geforce 840m

RAM: 8GB

Şimdiden Teşekkürler...

:)

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
bibitmediniz
Destiny 2
Dead Frontier 2
Deceit
Battlerite
Unturned
Crusader Kings 2
Fallout Shelter
Heavy Metal Machines
Path of Exile
CS:GO

Dostum ücretsizlerden şuan aklıma bunlar geliyor fakat ben yine bakar yazarım.Eğer beraber oynadığın arkadaşların varsa RISK: Global Domination'a da bir bakmanı öneririm.Sevdiğim hikaye bazlı oyunlardan yazıcaktım fakat hepsi ücretli oyunlar :(
Dediğim gibi aklıma gelirse tekrar yazarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Symbol

80+
Unturned
Team Fortress 2
War Thunder
Counter Strike: Global Offensive
Dota 2

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
Destiny 2
Dead Frontier 2
Deceit
Battlerite
Unturned
Crusader Kings 2
Fallout Shelter
Heavy Metal Machines
Path of Exile
CS:GO

Dostum ücretsizlerden şuan aklıma bunlar geliyor fakat ben yine bakar yazarım.Eğer beraber oynadığın arkadaşların varsa RISK: Global Domination'a da bir bakmanı öneririm.Sevdiğim hikaye bazlı oyunlardan yazıcaktım fakat hepsi ücretli oyunlar :(
Dediğim gibi aklıma gelirse tekrar yazarım.
Halk ve benim tarafımdan çok bilinmeyen oyunlar önerdiin için teşekkürler... :D (y)

mse103mse

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammed Salih Erol
Biliyorsunuz mağlum COVID-19 Virüsü var. Bu yüzden çoğu ülkelerde sokağa çıkma yasağı verildi. Türkiye'dede verilebileceğinden ötürü sizlerden ücretsiz oyun tavsiyeleri istiyorum.

Sistemim:

CPU: I5 4210u 1.70Ghz 2.40Ghz

64 Bit

GPU: Nvidia Geforce 840m

RAM: 8GB

Şimdiden Teşekkürler...

:)
epic games Store'dan Watch dogs indirebilirsin ayarları biraz kısarak oynayabilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
epic games Store'dan Watch dogs indirebilirsin ayarları biraz kısarak iynayabilirsin
1 gün önce indirmiştim hikayesi pek sarmadı ve piyasada ücretsiz türkça yama bulamadım o yüzden silmeyi düşünüyorum yinede önerin için teşekkür ederim... (y) :D

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
epic games Store'dan Watch dogs indirebilirsin ayarları biraz kısarak oynayabilirsin
grafiklerine hayran kaldım 2014 yapım olmasına rağmen msaa dair herşeyi fullediğimde sistemimin canını çıkardı rx 580 ile 30 fps almak bi tuhaf oldu :D.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mehmet Enes Özgün
grafiklerine hayran kaldım 2014 yapım olmasına rağmen msaa dair herşeyi fullediğimde sistemimin canını çıkardı rx 580 ile 30 fps almak bi tuhaf oldu :D.
Evet Şaşırtıcı bir şaheser yapmış ubisoft ama hikaye kısmında beni kendine çekemedi :(

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Evet Şaşırtıcı bir şaheser yapmış ubisoft ama hikaye kısmında beni kendine çekemedi :(
ben zayıf ingilizcem ile baya etkilendim açıkcası, bilgisayarla çok ilgilendiğimden olsa gerek :D.

Top Bottom