Neler Yeni

Evdekiler pcyi bozucak

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten
Aynı benim en sevmediğim salakda aynı şey yapıyor ve öğrenmiyor 6 buçuk olan kardeşim neden 1. Sınıf gidiyorda ve harf öğreniyor en zoru bile bilgisayarı kapatmayı bilmiyor herlalde çocuk beyinde sıkıntı var size demiyorum kardeşimi diyorum yanlış anlayan varsa valla sevmeyi zorlanıyorum😠😠😠
Hocam sıkıntı iş valla

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Akif baltalı
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Hem siz hemde ben haksiz değil miyiz ya bıktım ya bıktım siz isterseniz ekranı kilitleyebilen programı kurun ve Uygun bir süre verin böyle olmuyor size kandırıyor bilmediği siteler giriyor bisiler indiriyor valla bu konusunda uyarın. Eğer arkadaşınız böyle davranıyorsa ve bilmediği program virüs ve trojan indirdiyse hatta bios bile giremiyorsaniz bence arkadaşınızı pc borcu isteyin eğer vermezse avukat bulup arkadaşınıza dava açın kanıtı ses kaydı kamera gibi şeyler koyun ben kamera ve ışık özelliği olan kamera veya normal kamera tavsiye ederim kanıtı daha kolay bulunur en sevdiğiniz arkadaşınız olsun veya sevgili olsun her şey sahte çıkar böyle insanlar yok ya bence dediğimi yapın teşekkür ederiz ve konuyu kapatabilirsiniz😊😊😊

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
941,306
Üyeler
148,049
Son üye
Yogirt
Top Bottom