Neler Yeni

Eve Fiber Hat Çektirmek

Holmes*

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
ilyas ertekin
arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar
İstanbul'un Sultanbeyli ilçesindeyim. evimin bi 50 metre ötesine kadar türktelekomun fiber altyapısı geldi. benim evimde de şu an maximum 16 mbs adsl internet hizmeti var. sorum şu fiber altyapıyı evime çektirmek için yapılması gereken , müracaat edilmesi gereken yerler neresidir. bunu. için bizim bi ücret ödememiz gerekli mi ?

Ak'f

80+ Bronze
arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar
İstanbul'un Sultanbeyli ilçesindeyim. evimin bi 50 metre ötesine kadar türktelekomun fiber altyapısı geldi. benim evimde de şu an maximum 16 mbs adsl internet hizmeti var. sorum şu fiber altyapıyı evime çektirmek için yapılması gereken , müracaat edilmesi gereken yerler neresidir. bunu. için bizim bi ücret ödememiz gerekli mi ?
Bildiğim kadarıyla sizin bölgenize altyapı sağlanıyorsa size haber verip ücretsiz geçiriyorlar.

Bergee

80+ Silver
Bildiğim kadarıyla sizin bölgenize altyapı sağlanıyorsa size haber verip ücretsiz geçiriyorlar.
Yok kanka öyle bir şey ben para bile teklif ettim bana mısın demediler :D 1 sene sonra kendisi geldi zaten.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
TurkTelekom müdürlüğüne dilekçe verebilirsin.

Bergee

80+ Silver

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
978
İsim
Hakan Can Yıldırım
kusura bakmayın arkadşalar bu konuda bilgim biraz az. dediğiniz hizmetten nasıl faydalanabilirim peki ?
Turknet gigafiber çok yaygın değil. Sadece İstanbul ve İzmir'de belirli bölgelerde mevcut. Siz şansınızı müdürlüğe giderek deneyin.

Raxon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Emin Ziya Aytaç
Yaşadığin yerde fiberi olan firmayi ariyorsun evine çekiyorlar bizim burda yoktu super online dosemisti eskiden aradik super online geldiler sokaktan tum apartmana fiber cektiler

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu
Apartmanda oturuyorsanız topluca müdürlüğe dilekçe verin. Fazla istek gelince çekiyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,315
Üyeler
155,706
Son üye
ertangoktug
Top Bottom