Neler Yeni

Evet Dostlar Sonunda Sistem Siparişimi Verdim. Nasıl Sizce pişman olurmuyum

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Anakart ve RAM yetersiz kalmış bir de kablolu internet ile bağlanmabız çok daha iyi olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
sistem geldikten sonra bilgilendirme yapar mısınız acaba, rtx 2060 superli hazır sistem alırsam gamegaraj bu modeli tercih edeceğim ben de. Yarınki indirim durumlarına göre tek tek de alabilirim ama buraya da yönelme ihtimalim var. Anakart konusuna gelirsek bence almışsınız artık değiştirmeyin, tabii ki daha üst bir model alabilirdiniz ama bu anakartında da sizi üzeceğini zannetmiyorum. HAYIRLI UĞURLU OLSUN. Monitör ne tercih ettiniz bu arada ?

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
RAM ekleyecegım anakart yetersiz diyemeyiz ama daha iyisi tabii ki olabilirdi
Onun yerine B450M S2H daha iyi olurdu bence ama zaten ileride yükseltme yapacaksanız değiştirirsiniz muhtmelen.

blentpge

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
bülent
sistem geldikten sonra bilgilendirme yapar mısınız acaba, rtx 2060 superli hazır sistem alırsam gamegaraj bu modeli tercih edeceğim ben de. Yarınki indirim durumlarına göre tek tek de alabilirim ama buraya da yönelme ihtimalim var. Anakart konusuna gelirsek bence almışsınız artık değiştirmeyin, tabii ki daha üst bir model alabilirdiniz ama bu anakartında da sizi üzeceğini zannetmiyorum. HAYIRLI UĞURLU OLSUN. Monitör ne tercih ettiniz bu arada ?
tabikide geldiği gibi paylasıcam özel olarakda bilgilendiririm isterseniz. evet bazı arkadaslar anakrt yeterzi demiş fakat ben yetersiz oldugunu dusunmuyorum. sonucta yetersiz olsa pc hocası tanıtırken yetersiz derdi illaki. dediğin gibi daha üst bir model alınabilirdi ama şimdilik bütcem bu.bence tek tek toplama game garaj piyasaya yeni girdi baya uygun satıyor. monitör olarak hepsiburada dan 1600 TL ye asus tuf gaming 249vq aldım. 4 gün gibi bir sürede geldi monitör. cok güzel bir monitör tavsiye ederım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun yerine B450M S2H daha iyi olurdu bence ama zaten ileride yükseltme yapacaksanız değiştirirsiniz muhtmelen.
evet daha iyi olurdu fakat hazır sistem aldım ve özelleştirmede s2h yoktu ayrıca dedıgım gıbı sımdlk butcem cok yok bi kaç ay gecsın aradan belki yukseltmeler yaparm

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
sen nerden aldın ve ne zaman aldın
Bayramın son gününde sipariş verdim itopyadan aldım ürünleriniz hazırlanıyor kısmına gelmemiş gamegaraj iyi bu konuda desene 😂

blentpge

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
bülent
Bayramın son gününde sipariş verdim itopyadan aldım ürünleriniz hazırlanıyor kısmına gelmemiş gamegaraj iyi bu konuda desene 😂
aslnda aynı tarihte vermıs gıbı bişeyiz. ama tabi game garaj efsane hızlı şikayet görmedim henüz kargo konusunda

hangi sistemi aldn

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Mehmet salih ay
aga ramimi zaten 3200 alıcam yani fazla olmasına gerek yok. ayrıca wifi desteği biostarda yokmu? tplinki almam işe yaramicakmı
Wifi destegi yok ve sanırım usb wifi ile oluyor net bilgim yok

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tp link almazsak internete bağlanmıyor mu?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
aslnda aynı tarihte vermıs gıbı bişeyiz. ama tabi game garaj efsane hızlı şikayet görmedim henüz kargo konusunda

hangi sistemi aldn
Teknoking 2

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,589
Üyeler
140,663
Son üye
S◊⊥ªηªɧ⊥