Neler Yeni

Çözüldü✓ EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 24GB ama 12 yazıyor

sxpew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Seyfettin Varol
Merhaba Pazartesi açtığım konuda sizden ekran kartı için öneri istemiştim ve bunun sonucunda evga rtx 3090 ftw3 24GB almıştım. İtopyada ürünün isminde 24 gb ibaresi varken özellikler kısmına 12 yazılmıştı. Öncelikle itopyayı ariyim dedim bir kadın arkadaşımız açtı ve bana ürünün 12 gb olduğunu söyledi ama 3090 ekran kartının 12 gb bir modeli yok diye biliyorum. Sizce ne çıkıcak 12 mi 24 mü maalesef şuanda 3090 ı takıp kaç gb olduğuna bakabilecek bir sistemimde yok Amd nin yeni işlemcilerini piyasaya sürmesini bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ürün Linki :

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
24GB.

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.
24gb yanlış bir anlaşılma olmasın 12 gb versiyonu yok o kartın tekrar arayıp tekrar sorun bir

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Merhaba Pazartesi açtığım konuda sizden ekran kartı için öneri istemiştim ve bunun sonucunda evga rtx 3090 ftw3 24GB almıştım. İtopyada ürünün isminde 24 gb ibaresi varken özellikler kısmına 12 yazılmıştı. Öncelikle itopyayı ariyim dedim bir kadın arkadaşımız açtı ve bana ürünün 12 gb olduğunu söyledi ama 3090 ekran kartının 12 gb bir modeli yok diye biliyorum. Sizce ne çıkıcak 12 mi 24 mü maalesef şuanda 3090 ı takıp kaç gb olduğuna bakabilecek bir sistemimde yok Amd nin yeni işlemcilerini piyasaya sürmesini bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Ürün Linki :
Yanlış yazılmış o kartın öyle bir modeli yok zaten rahatça alabilirsiniz.

İntel.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Altındağ
Yanlışlık Vardır Onda
Ekran kartı kaç GB olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Windows Tuşu Ve R tuşuna aynı anda bas

“Çalıştır” ekranını açın. - Sonrasında “Aç” bölmesine “dxdiag” yazın. - Ardından “Enter” tuşuna basın. Biraz bekledikten sonra çıkan çerçevede “Ekran” sekmesini seçerek ekran kartı modelinizi tespit edebilirsiniz.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yanlışlık Vardır Onda

“Çalıştır” ekranını açın. - Sonrasında “Aç” bölmesine “dxdiag” yazın. - Ardından “Enter” tuşuna basın. Biraz bekledikten sonra çıkan çerçevede “Ekran” sekmesini seçerek ekran kartı modelinizi tespit edebilirsiniz.
sistemimde yok Amd nin yeni işlemcilerini piyasaya sürmesini bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

sxpew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Seyfettin Varol
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlışlık Vardır Onda

Maalesef üstte de belirttiğim gibi şuanda elimde 3090 ı takıp çalıştıracak bir sistem yok

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,348
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Firmalar bu tarz bilgileri çoğunlukla sallamasyon giriyor ya da özenmiyor, 12 GB versiyonu yok zaten o kartın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,181
Üyeler
140,784
Son üye
zedanka
Top Bottom