Neler Yeni

Çözüldü✓ Evkurdan sistem buldum nasıl fps ler verir bilgi

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Oyunicagim oyunlar ortalama oyunlar arkadasim 2200g 16gb ram la gow spiderman oynatiyo bu da oynatir bence islemci eski bi islemci degil okadar ekran karti biraz eski o kadar
Hocam vega serisi var apu sistemde ve çift kanal beslemeli oynaması normal bu kart çer çöp işlemci de iyi diyemem açıkçası zaten ram tek kanal amd çift kanal ramde performans artışı sağlıyor

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
Efehan yer
asla alınmaz hocam o parayla nusrete gitseniz daha mutlu olurusunuz bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
miraç muhammed usta

EMREcan21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre tok
Selamin aleykum Quadro gamex pc buldum elden taksitle alıcağim için tek seneçenim o siz ce nasıl
Amd Ryzen 3 4100
8gb ram
Gt740 4 gb
256gb ssd
Evkurdan sizce nasıl performans verir
böyle bi sisteme uçuk fiyat verme bence game garaj da da taksitle sistemler satılıyor iyi bir sistemi oradan temin edebilirsin

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,188
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Selamin aleykum Quadro gamex pc buldum elden taksitle alıcağim için tek seneçenim o siz ce nasıl
Amd Ryzen 3 4100
8gb ram
Gt740 4 gb
256gb ssd
Evkurdan sizce nasıl performans verir
Çok kötü ve günümüz için aşırı yetersiz bir sistem, zaten evkur da pahalıya veriyor böyle sistemleri.
Kısacası kazık yemek istemiyorsanız almayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,115
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Performansı hiç olmaz bunu alcağına teknobiyotik apu al 9k o çok daha iyi 10500 e de gaming gende 6600 sistem var Paranı çöpe atmak istiyorsan al sistemi

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler

Felistigris

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
404
İsim
mahmut
dostum sistem fiyatıni hak etmiyor.
egerk kredi kartım yok diyorsan 2-3 ay sabredip parayi biriktirmen daha mantıklı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
miraç muhammed usta
Performansı hiç olmaz bunu alcağına teknobiyotik apu al 9k o çok daha iyi 10500 e de gaming gende 6600 sistem var Paranı çöpe atmak istiyorsan al sistemi
Baba adam gibi okuyup cevap verin artik kredi karti yok sadece elden alabiliyorum yok perfonmansi olmaz tarihi eser almiyorum hos biliyorum fazla fiyat ala yapicak biseyin yok

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Baba adam gibi okuyup cevap verin artik kredi karti yok sadece elden alabiliyorum yok perfonmansi olmaz tarihi eser almiyorum hos biliyorum fazla fiyat ala yapicak biseyin yok
Biz burda sana mantıklı olanı söylüyoruz kredi kartın yoksa bile şuan bu sisteme para verme kenarı para attıysan 2.el sistem diz apu şeklinde sonra taksitle ekran kartını al

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
Baba sen bu makinayı nasıl alacaksın anlatsana biraz? Senetle mi nasıl yani ben sana yardımcı olayım detaylı bilgi verirsen

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Biz burda sana mantıklı olanı söylüyoruz kredi kartın yoksa bile şuan bu sisteme para verme kenarı para attıysan 2.el sistem diz apu şeklinde sonra taksitle ekran kartını al
Evkura ekran kartı gelirse yine sorarsın buraya olunca ekran kartı alırsın o 2200g nin içindeki vega çoğu gpu dan iyi şuan gt 740 dan hayli hayli iyi

Top Bottom