Neler Yeni

Excalibur G770 özel hali alınır mı?

Bütçe
8050
Herkese selam ayın 13-14 ü gibi gaming laptop almayı düşünüyorum. Bütçem 8050TL. İnternetten bayağı bi araştırma yaptım ve en iyisini bu olarak buldum : https://www.casper.com.tr/ozellestir?code=G770.1030-BTH0P&id=976 biliyorum gtx 1650ti eklentisini koymadım çünkü windows 10 yaptım kötü fikir ama freedos'tan windows 10 yapmayı beceremem.bilgisayarcılara güvenmiyorum o yüzden böyle bir şey yaptım.Gta 5 Cs:Go gibi klasik olan oyunlarda kaç fps alırım eğer daha iyisini bulursanız atarsanız oda olur.(hddyi bilerek ben seçtim ssd'den yavaş ama alan olarak 2x olduğu için onu seçtim)

selmankyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Selman Kayalı
Şu sıralar 7000 civarı Lenovo Idepad Gaming 3 var. Bir bak derim sevebilirsin. Kendime almayı düşünüyorum. İncelemeleri olumlu

Şu sıralar 7000 civarı Lenovo Idepad Gaming 3 var. Bir bak derim sevebilirsin. Kendime almayı düşünüyorum. İncelemeleri olumlu
Link atar mısınız rica etsem?
Mesaj otomatik birleştirildi:

biri konu açmıştı ekstra soğutucu ile bile cs go da 5dk da 90 derceye çıkıyor demişti.
Sistem özellikleri benzer mi veya o da mı yeni almıştı? Çünkü hangi bilgisayar olursa olsun belli süre geçtikten sonra ısınıyor.

¥usuff

80+ Silver
Link atar mısınız rica etsem?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem özellikleri benzer mi veya o da mı yeni almıştı? Çünkü hangi bilgisayar olursa olsun belli süre geçtikten sonra ısınıyor.
hatırlamıyorum ama arkadaşımda gtx bi ekran kartı ve i7 7i nesil vardı ve ısınıyordu son fan ayarında bile ve acayip sesi vardı fanın ve çok ağır kalın.

Techno08

80+ Gold
Bütçeyi 2 kere yazdım 8050 TL diye. Youtubedaki excalibur incelemeleri gayet iyi yönünde aslında emin misiniz?Kendiniz kullanıp pişman felan mı oldunuz?

Bu benim.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/excalibur-g770-cit-cit-sesi-gelmesi.1052496/?amp=1

Youtube daki testlere aldanmayın. Ben aldanmıştım.

Top Bottom