Neler Yeni

Exem Shop güvenilir mi?

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Arkadaşlar Instagram'da reklam olarak çıktı kendi siteleri üzerinden satış yapıyorlar ve yorumlar çok iyi gözüküyor akıllı LED şerit almayı düşünüyorum monitör için ama fiyatı garibime gitti. 24 inç için olan fiyatı 1250 TL ve yorumlardaki videolar olsun bana gösterdikleri videolar olsun bölgesel aydınlatması da bir hayli iyi aynı Philips ambilight gibi. Ürünün ucuz olmasını yurt dışından gelmesine ve depo maliyetlerine falan bağlıyorlar ama emin olamadım. Hatta videolarından birini beğendiğimden dolayı özelden yazdılar işte bilgi almak ister misiniz tarzı. Link şu

Instagram hesapları da bu

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Arkadaşlar Instagram'da reklam olarak çıktı kendi siteleri üzerinden satış yapıyorlar ve yorumlar çok iyi gözüküyor akıllı LED şerit almayı düşünüyorum monitör için ama fiyatı garibime gitti. 24 inç için olan fiyatı 1250 TL ve yorumlardaki videolar olsun bana gösterdikleri videolar olsun bölgesel aydınlatması da bir hayli iyi aynı Philips ambilight gibi. Ürünün ucuz olmasını yurt dışından gelmesine ve depo maliyetlerine falan bağlıyorlar ama emin olamadım. Hatta videolarından birini beğendiğimden dolayı özelden yazdılar işte bilgi almak ister misiniz tarzı. Link şu

Instagram hesapları da bu

Referansları başarılı görüküyor ama sitede hiçbir kayıtlı bilgi yok. (kayıtlı bilgi derken işletme numaraları vergi numaraları vs.)

en ucuz ürününden 1 tane alıp denemekte fayda var

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Referansları başarılı görüküyor ama sitede hiçbir kayıtlı bilgi yok. (kayıtlı bilgi derken işletme numaraları vergi numaraları vs.)

en ucuz ürününden 1 tane alıp denemekte fayda var
sitede yorumlarda resimli yorum baya var hatta bir tanesi gerçek olduğu anlaşılsın diye oyunlu görsel falan atmış. Bilemedim scam gibi değil sanki.

IMG_8882.png

Top Bottom