Neler Yeni

F/P hazır sistem 20 K

SoRelax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eymen
Yazın 20000 TL bütçe ile hazır sistem almayı düşünüyorum fiyat performans olarak , genellikle fps oyunları oynuyorum. (CS2 , Valorant) , hikayeli olaraksa RDR2 vb oyunlar oynamayı düşünüyorum bu oyunları düşük grafik veya orta grafiklerde oynatacak ve beni 4 5 yıl götürecek bir f/p pc arıyorum. Pc Hocası'nın tavsiye ettiği ve f/p olarak topladığı rx6600 lü sistemi almayı düşündüm şuan olmasa da (stok kalırsa) ne yapmamı önerirsiniz? Sistem iyi mi yoksa piyasada bu fiyat bantlarında mevcut olan herhangi bir f/p sistem var mıdır? yardımcı olursanız sevinirim.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
594
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Yazın 20000 TL bütçe ile hazır sistem almayı düşünüyorum fiyat performans olarak , genellikle fps oyunları oynuyorum. (CS2 , Valorant) , hikayeli olaraksa RDR2 vb oyunlar oynamayı düşünüyorum bu oyunları düşük grafik veya orta grafiklerde oynatacak ve beni 4 5 yıl götürecek bir f/p pc arıyorum. Pc Hocası'nın tavsiye ettiği ve f/p olarak topladığı rx6600 lü sistemi almayı düşündüm şuan olmasa da (stok kalırsa) ne yapmamı önerirsiniz? Sistem iyi mi yoksa piyasada bu fiyat bantlarında mevcut olan herhangi bir f/p sistem var mıdır? yardımcı olursanız sevinirim.

evet bu sistem iyi

mertoxin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mert

SoRelax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eymen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yapabilrisenız 5600 yaparsanız tadından yenmez
attığınız kasayı beğendim gayet güzel , attığım pc'de fiyat 16.999 TL olarak belirtilmiş ssd yi 1 tb'a çekersem eğer fiyat 17.350 tl bantlarında oluyor sizin attığınız pcnin fiyatına denk gelene kadar bir çok geliştirme yapabiliyorum ama bence benim attığım daha makul ve iyi gibi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu videoyu izlemiştim kasayı da beğendim açıkçası ama fiyat da değişiklikler olmuş o biraz beni zorluyor teşekkür ederim yine de değerlendireceğim.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,914
İsim
Emir
attığınız kasayı beğendim gayet güzel , attığım pc'de fiyat 16.999 TL olarak belirtilmiş ssd yi 1 tb'a çekersem eğer fiyat 17.350 TL bantlarında oluyor sizin attığınız pcnin fiyatına denk gelene kadar bir çok geliştirme yapabiliyorum ama bence benim attığım daha makul ve iyi gibi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu videoyu izlemiştim kasayı da beğendim açıkçası ama fiyat da değişiklikler olmuş o biraz beni zorluyor teşekkür ederim yine de değerlendireceğim.
O zaman https://www.tebilon.com/amd-ryzen-5...-xt-oc-8gb-prime-b450mk-ii-kioxia-500gb-16gb/

Rotlive

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Barış Zorbek
hocam attığın sistem iyi. 5500 işlemcili bir şey sakın ha alma f/p sistemlerde çok kullanıyorlar bu işlemciyi neden alınmaması gerektiğine dair donanım arşivi yt kanalında video vardı bakabilirsin. Ama 5600 güzel bir işlemcidir cs2 valo vs oynuyorsan iyi bir işlemci gerek sana

SoRelax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Eymen
hocam attığın sistem iyi. 5500 işlemcili bir şey sakın ha alma f/p sistemlerde çok kullanıyorlar bu işlemciyi neden alınmaması gerektiğine dair donanım arşivi yt kanalında video vardı bakabilirsin. Ama 5600 güzel bir işlemcidir cs2 valo vs oynuyorsan iyi bir işlemci gerek sana
evet kral valo cs2 tarzı rekabet oyunları oynayacağım. 5600ü seviyorum oyun performansı olarak sağol destek için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,367
Üyeler
145,168
Son üye
yuso6753
Top Bottom