Neler Yeni

F/P KASA PSU ÖNERİSİ VE SEÇİM YARDIMI

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
kaan-şahin
forumun kuralları olduğunu bende biliyorum saygısızlık veya argo küfür kullanmadım hiç ve yazılı şekilde caps kullanmak yasak diye bir şey gormedim hiç bu benim suçum değil yani bundan sonra dikkat edicegimi söyledim zaten ben forumdakilerin hoşlanmadığını az önce başka bir konudan okudum ve dikkat etneye karar verdim zaten saygılar
yanlış anlaşıldım galiba forum kuralları adlı bir konu far yani

Mesaj otomatik birleştirildi:

forumun kuralları olduğunu bende biliyorum saygısızlık veya argo küfür kullanmadım hiç ve yazılı şekilde caps kullanmak yasak diye bir şey gormedim hiç bu benim suçum değil yani bundan sonra dikkat edicegimi söyledim zaten ben forumdakilerin hoşlanmadığını az önce başka bir konudan okudum ve dikkat etneye karar verdim zaten saygılar

oc yapmayı bilmiyorum bu ilk kasalı PC'm olucak parçaları yakarsın diyorlar. t6 fanmı yani ?
Ekran kartına yapmayacaksın,t6 ultrayı aldığında @RevDeisDou ile oc yapmayı denersiniz ve t6 ultra güçlü bir soğutucu olduğu için yakma gibi bir lüksün yok ama kasayı seçtiğinde kasanın te ultrayı desteklediğindfen emin olman lazım konu açıp bunu sorabilirsin kasama t6 ultra sığar mı diye kasa olarak önerim dar diamond pro mesh ve içine t6 ultra sığıyor.

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
yanlış anlaşıldım galiba forum kuralları adlı bir konu far yani

Ekran kartına yapmayacaksın,t6 ultrayı aldığında @RevDeisDou ile oc yapmayı denersiniz ve t6 ultra güçlü bir soğutucu olduğu için yakma gibi bir lüksün yok ama kasayı seçtiğinde kasanın te ultrayı desteklediğindfen emin olman lazım konu açıp bunu sorabilirsin kasama t6 ultra sığar mı diye kasa olarak önerim dar diamond pro mesh ve içine t6 ultra sığıyor.
iyide böyle bi sistemde soğutucuya ihtiyacım yokki ? stokları kullanicam kısıtlı bütçede orta sisteme soğutucu fan takmak biraz saçma yoksa benmi yanlış anladım ?

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
kaan-şahin
iyide böyle bi sistemde soğutucuya ihtiyacım yokki ? stokları kullanicam kısıtlı bütçede orta sisteme soğutucu fan takmak biraz saçma yoksa benmi yanlış anladım ?
oc yaparak fps en artıcak ve 3600 alırsan gerekli olucak zaten ama senin kararın

Mustafa_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
989
İsim
Mustafa
oc yaparak fps en artıcak ve 3600 alırsan gerekli olucak zaten ama senin kararın
söylediğin kasa ve psu da 900 TL ye denk geliyor anlamı kalmıyor tavsiyen için teşekkürler ama f/p düşük bütçeli kasalarda soğutucu işi ilk aşamada saçma birkaç yıl sonra degerlendirilebilir ama suanlik kalsın yeni aldığım sisteme oc yapıp sistemin ömrünü kisaltamak istemiyorum

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,197
İsim
kaan-şahin
söylediğin kasa ve PSU da 900 TL ye denk geliyor anlamı kalmıyor tavsiyen için teşekkürler ama f/p düşük bütçeli kasalarda soğutucu işi ilk aşamada saçma birkaç yıl sonra degerlendirilebilir ama suanlik kalsın yeni aldığım sisteme oc yapıp sistemin ömrünü kisaltamak istemiyorum

Top Bottom