Neler Yeni

f/p m.2 ssd önerisi 500gb

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Arda Saraçoglu
knk 2 senede gidiyo ya bendede rc500 var bunla aynıymış buda 2 seneye gider herhalde almışken uzun ömürlğ olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

İndirim beklersen belki düşer. Kioxia exceria alabilirsin yine 2 sene götürür. onun dışında yok gibi 500 GB.
dram varmı bunda ? bide daha uzun ömürlü 3-4 sene götürcekk bişey alsam ne alabilirm fiyat yükselcek mecburen ama daha iyi olur bence

knk 2 senede gidiyo ya bendede rc500 var bunla aynıymış buda 2 seneye gider herhalde almışken uzun ömürlğ olsun
2 sene gidiyor kanısına nereden vardın? Herhangi bir aksilik olmaz ise 200TBW yani günlük bir kullanıcı iseniz oyun oynayan varsayıyorum. O zaman rahat 5-6 yıl gidebilecek bir SSD. Toshiba markası bir model kötü diye diğer modelleri alınmaz diye bir kaide yok. O zaman 980 alınmaz Samsung'un hepsi kötü.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

dram varmı bunda ? bide daha uzun ömürlü 3-4 sene götürcekk bişey alsam ne alabilirm fiyat yükselcek mecburen ama daha iyi olur bence
Kioxiada DRAM var. ama dediğim gibi sorunlu.
CS3030 3-4 sene rahat götürür. Eğer kasan iyiyse P5'te alabilirsin.
1 TB Olarakta bunu öneririm.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Arda Saraçoglu
knk kioxda ne sorun var bide kiox la

Crucial 500 GB P5 CT500P arasında ne fark var ?​

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,329
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

bende sistem kurmak için bakıyorum bütçe seninle aynı

knk kioxda ne sorun var bide kiox la

Crucial 500 GB P5 CT500P arasında ne fark var ?​

Toshiba Kioxia'nın markası. Sorun yok arkadaş yanılıyor. Sadece teknoloji işi şans işi 1-2 konu sorunlu görünce SSD sorunlu oluyor. Bu fiyata bu SSD alınır. TR hazır sistemlerinde 7-14K bütçe arasında genelde bu SSD vardır.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Arda Saraçoglu
Toshiba Kioxia'nın markası. Sorun yok arkadaş yanılıyor. Sadece teknoloji işi şans işi 1-2 konu sorunlu görünce SSD sorunlu oluyor.
aslında toshibanın garantisine daha 2 ay var garantiye versembişey yaparlarmı çözerlermi acaba

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Arda Saraçoglu
Tabii ki yasalardan dolayı bu sizin bir hakkınız. Ama çözmek işi tamamiyle teknik servisin yeteneği ve kalitesine bağlı bir durum.
ben alıcam indirim yakalıyıp ama yinede gönderiyim olursadece fazladan 500gb ssdim olur şuan kullanılıyo aslında sıkıntı yok ama günde 1 gidiyo bi daha fazlalşırsa alırım yeni bi tane bunuda gönderirm garantiye yaparsa yapar ama kronik olduğu için değişmez bişey büyük ihtimal hdd ile birlikte 1.5tb alanım var 2tb olur :D sadece gereksiz programları falan atarım bu sorunluya

ben alıcam indirim yakalıyıp ama yinede gönderiyim olursadece fazladan 500gb ssdim olur şuan kullanılıyo aslında sıkıntı yok ama günde 1 gidiyo bi daha fazlalşırsa alırım yeni bi tane bunuda gönderirm garantiye yaparsa yapar ama kronik olduğu için değişmez bişey büyük ihtimal hdd ile birlikte 1.5tb alanım var 2tb olur :D sadece gereksiz programları falan atarım bu sorunluya
Dediğim gibi bütçe 300TL artarsa P5 almak çok daha mantıklı Heatsink de almanızı tavsiye ederim anakartınız nedir bilmem ama. Ama artmaz ise Exceria sorun çıkmadığı takdirde çok rahat 5 yıl gidebilecek bir SSD. Tamamiyle şans ve kullanımınıza bağlı bir durum.

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
720
İsim
Arda Saraçoglu
Dediğim gibi bütçe 300TL artarsa P5 almak çok daha mantıklı Heatsink de almanızı tavsiye ederim anakartınız nedir bilmem ama. Ama artmaz ise Exceria sorun çıkmadığı takdirde çok rahat 5 yıl gidebilecek bir SSD. Tamamiyle şans ve kullanımınıza bağlı bir durum.
anakart msi b450m-a pro max

Top Bottom