Neler Yeni

F/P monitör önerisi 5K

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Yunus

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 gün önce aldım çok güzel kargolatıp gönderiyorlar. Ürünün kalitesi sağlam + hdmı kablosuyla 180 hz alıyorum. Çok canlı renkleri var. Tavsiyemdir.

Teşekkürler, başka arkadaşların atacaklarınada bir bakacağım ama güzel ürünmüş gerçekten.
Bu arada tam pivot mu sağ sol aşşağı yukarı vs?

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,428
İsim
Çağatay
Arkadaşlar merhaba 25K bütçem var bir sistem toplayacağım. Kasa için 20 monitör ve çevre elemanları için 5K ayırdım.

Şuanda 3-5K arasında F/P monitör arıyorum 5in nekadar altında olursa ona göre klavye mouse vs alacağım aksi takdirde birkaç ay idareten bir şey alacağım.

Benim bulduklarım

Bu modeli kullanıyorum, görüntü kalitesi çok güzel. F/p olarak iyi. Aldığım 7 msi monitöründe de ölü pixel ve ışık sızması yaşamadım. Gigabyte monitör de ölü pixel çıkma ihtimali yüksek gibi yorumlarında alan hemen hemen herkeste 2 civarı ölü pixel çıkmış.
https://www.hepsiburada.com/msi-g24...esync-premium-gaming-monitor-pm-HBC00004V6CA9

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Yunus

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın
Teşekkürler, başka arkadaşların atacaklarınada bir bakacağım ama güzel ürünmüş gerçekten.
Bu arada tam pivot mu sağ sol aşşağı yukarı vs?
Ölü piksel rastlamadım ben bu üründe. Kuzenim 1 ay önce aynısını aldı onda da rastlamadık. Çıkma ihtimali az.
Pivot olayı ise yukarı aşşağıya sadece. Gerçekten güzel monitör tekrar tavsiye ediyorum.

Kormts

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Yunus
Ölü piksel rastlamadım ben bu üründe. Kuzenim 1 ay önce aynısını aldı onda da rastlamadık. Çıkma ihtimali az.
Pivot olayı ise yukarı aşşağıya sadece. Gerçekten güzel monitör tekrar tavsiye ediyorum.

2si arasındayım birini akşam karar verip alacağım.

Top Bottom