Neler Yeni

f/p monitör önerisii

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
mustafa
min 144hz ghosting problemi yaratmayacak monitör önerir misiniz

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Hem konunun uplanması hem de konu kirliliği olmaması için Samsung G4 monitör nasıldır agalar alıp geçeyim mi? Fiyat bandında en ucuz olanı o

ignotus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Joe
Hem konunun uplanması hem de konu kirliliği olmaması için Samsung G4 monitör nasıldır agalar alıp geçeyim mi? Fiyat bandında en ucuz olanı o
Samsunglar hakkında çok ghosting şikayeti duyuyorum aslında bu iş tamamen şansa bağlı. En sorunsuz modelde bile ghosting, ışık sızması, ölü piksel sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi deneyimime göre msi, aoc ve benq marka monitörlerde sorun yaşamadım özellikle benq monitörler pahalıdır ancak çok kalitelidir tavsiye ediyorum.

proxcis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
505
İsim
Semih Aydın
Samsunglar hakkında çok ghosting şikayeti duyuyorum aslında bu iş tamamen şansa bağlı. En sorunsuz modelde bile ghosting, ışık sızması, ölü piksel sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Kendi deneyimime göre msi, aoc ve benq marka monitörlerde sorun yaşamadım özellikle benq monitörler pahalıdır ancak çok kalitelidir tavsiye ediyorum.
G3'lerde dediğiniz sorun var ama G4 IPS panel olacağını pek zannetmiyorum

RandyRozz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Cemal
Dahası  
Reaksiyon skoru
204
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
çok memnunum.eksiklikleri var tabii.ayaklar sorun olmassa tam f-p ürünü 200 hz ve görüntüsü mükemmel cam gibi.fps oyunlarında performansı mükemmel.ghosting yok ya da yok denecek kadar az.bazıları zorunla ghostingli göstermeye çalışıyor anlamış deiğilim.bi oyunda ciddi derecede ghosting yaşadım o da 200 hz de oynadığım dx9 lu battlefield 2 idi.100 fps max sabitlemişler oyunu.onu da 60 hz e alınca düzeliyo.sanırım bazı grafiği düşük oyunlar 200 hz kaldırmıyor.

umutm16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
umut mercan
Asus vg249q3a 180hz fast ıps ben kullanıyorum, gayet memnunum

Top Bottom