Neler Yeni

F/P projeksiyon cihazı önerisi??

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
ismail yıldız
Arkadaşlar evde şark köşesi yapıp karşıya bir projektör ile ufak çaplı sinema köşesi yapmak istiyorum. 2/4k tercih ederdim ama bütçem pek yeterli olmayacak gibi. Parlaklığı üzmeyecek projeksiyon cihazı tavsiyeniz var ise alırım. 0 olmak zorunda değil ikinci ele de bakabilirim.
Fon perde almayı düşünüyorum zaten eve ama gün icinde yeterli olur mu endişesi ve konuya dair cahilliğimden dolayı sizlere soruyorum yeşillendirirseniz sevinirim

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
Ahmet Kocar
Ben yurtdışından bunu satın aldım şu an istanbul'da gelince yorum yaparım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1716486872171.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
ismail yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
Sinan İ.
Aliexpress den P30 aldım kullanıyorum memnunum. HY300 falanda aynı zaten o fiyatlarda anca bunları bulabilirsin.
Işıkta izlemen imkansız ne kadar karanlık o kadar net görüntü.
Benim aldığım modelde çok iyi ayarlama var duvara tam olarak boyut ayarı yapılıyor en çok hoşuma giden bu oldu.
Andoid olayı kötü kasıyor ama çokta kullanacağın mevzu değil.
Benim gibi usb takıp film izlerim diyorsan tavsiye ederim.
Yanına hoparlör gerekiyor fan sesinden dolayı yanında durmak istemezsin kendi sesi de yeterli değil. Bende aliexpress den aldığım hoparlör var bluetooth tan bağlayıp kullanıyorum kopma gecikme yapmıyor.
Usb takma yeri çok kötü yerde aşırı ısınıyor usb yi bozmamak için kabloyla uzatıp bağlıyorum bozulursa kablo bozulsun diye.
Alalı epey oldu çoğu akşam film dizi projeksiyonla izliyorum hem gözü yormuyor normal ekran gibi hem de istediğim yere yansıtıp istediğim yerde oturuyorum ya da uzanıyorum. Isınmadan dolayı kapanma ya da başka bir sorun yaşamadım.

P30 Projeksiyon

Bluetooth Hoparlör

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
Sana tavsiyem alacağın projeksiyon Native 1080p olsun altı olmasın ve köşe düzeltmesi olsun bir de bluetooth hoparlör al miss gibi olur Hawit pj202 var bende Google Chromecast 4k ile kullanıyorum gayet memnunum ancak işte köşe düzeltmesi şart olmasa da oluyor da olursa ballı kaymak :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
ismail yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Duvarın şampanya rengi gibi açık tonlardaysa, çok koyu renk değilse iyi sonuçlar alırsın:

1599, vergilerle 2239 TL

Aliexpress den P30 aldım kullanıyorum memnunum. HY300 falanda aynı zaten o fiyatlarda anca bunları bulabilirsin.
Işıkta izlemen imkansız ne kadar karanlık o kadar net görüntü.
Benim aldığım modelde çok iyi ayarlama var duvara tam olarak boyut ayarı yapılıyor en çok hoşuma giden bu oldu.
Andoid olayı kötü kasıyor ama çokta kullanacağın mevzu değil.
Benim gibi usb takıp film izlerim diyorsan tavsiye ederim.
Yanına hoparlör gerekiyor fan sesinden dolayı yanında durmak istemezsin kendi sesi de yeterli değil. Bende aliexpress den aldığım hoparlör var bluetooth tan bağlayıp kullanıyorum kopma gecikme yapmıyor.
Usb takma yeri çok kötü yerde aşırı ısınıyor usb yi bozmamak için kabloyla uzatıp bağlıyorum bozulursa kablo bozulsun diye.
Alalı epey oldu çoğu akşam film dizi projeksiyonla izliyorum hem gözü yormuyor normal ekran gibi hem de istediğim yere yansıtıp istediğim yerde oturuyorum ya da uzanıyorum. Isınmadan dolayı kapanma ya da başka bir sorun yaşamadım.

P30 Projeksiyon

Bluetooth Hoparlör

Sana tavsiyem alacağın projeksiyon Native 1080p olsun altı olmasın ve köşe düzeltmesi olsun bir de bluetooth hoparlör al miss gibi olur Hawit pj202 var bende Google Chromecast 4k ile kullanıyorum gayet memnunum ancak işte köşe düzeltmesi şart olmasa da oluyor da olursa ballı kaymak :D
Hocam hepinize çok teşekkür ederim işte olduğum için dönüş yapamadım. Hepsine bakacağım:)

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
428
İsim
Sinan İ.
Bendekinin Köşe düzeltmesi olmasa kabından çıkarmaya üşenirdim yarım saat yer ayarlaması var diye.
Köşe düzeltme cidden şart bence yoksa deli gibi şağa sola döndürüp yer ararsın. 😃

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Suat uslu
Instagram
suatusluuu
Twitter
suattuslu
Discord
suatusluuu
valla
Bendekinin Köşe düzeltmesi olmasa kabından çıkarmaya üşenirdim yarım saat yer ayarlaması var diye.
Köşe düzeltme cidden şart bence yoksa deli gibi şağa sola döndürüp yer ararsın. 😃
valla durum aynısı kardeşim arıyorum deli gibi sağ sol yukarı aşağı ahahaha

Top Bottom