Neler Yeni

Facei̇t Hakkinda Bi̇li̇nmesi̇ Gerekenler Nelerdi̇r?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Coşgun
Mm den ziyade faceite geçmeyi planlıyorum bilgili olanlar aydınlatabilir mi?
Tecrübeleriniz, neler yapılabilir daha iyi olmak için ,premium alınır mı , mağazası nasıl istediğin ürünü alabiliyo musun , işleyiş nasıldır,

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ben baya önceden tecrübe ettim, yaklaşık 2 sene olmuştur. o zamanlar uygulamayı değil, googleyi kullanıyordu.
Gerçekten eşleştirme sistemi premium dışı berbat. premiumun şart olması gerektiğini düşünüyorum.
Karşınıza suyun atlında 72 saat kalabilen komandolar geliyor. siz EHEĞĞĞ diye bakıyorsunuz adama.
Premium alacaksan MM'i 20'ye katlar.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,404
İsim
Emre
premiumsuz 250 maçım rahat 30 tanesinde sıkıntı çekmişimdir.
Faceit Enhancer eklentisini kullan

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Furkan SARIGÖL
Faceiti kesinlikle öneririm.MM ve faceit çok farklı 128 tick,anti cheat gibi özellikleri var. Maçlara girmeden önce en az 30 40 dakika atölye veya 128 tick dm de ısın. Smoke öğrenmen lazım özellikle mirage haritasında.Bazen kriz olabilirsin troll oyuncu çok ama diyorsan yabancılarla oynamam o zaman tsl alacaksın 28 TL ayda ve premium alırsan aylık görevler var.Lig sıralaması hariç 21.000 puan kazanabilirsin 5 ayda bıçak alabilirsin düzenli oynarsan aylık 60 winde
Mm rankın ne ayrıca ?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Mm den ziyade faceite geçmeyi planlıyorum bilgili olanlar aydınlatabilir mi?
Tecrübeleriniz, neler yapılabilir daha iyi olmak için ,premium alınır mı , mağazası nasıl istediğin ürünü alabiliyo musun , işleyiş nasıldır,
Premiumsuz olursa takım eşleştirmesi bu şekilde oluyor;

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Hüseyin Coşgun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Faceiti kesinlikle öneririm.MM ve faceit çok farklı 128 tick,anti cheat gibi özellikleri var. Maçlara girmeden önce en az 30 40 dakika atölye veya 128 tick dm de ısın. Smoke öğrenmen lazım özellikle mirage haritasında.Bazen kriz olabilirsin troll oyuncu çok ama diyorsan yabancılarla oynamam o zaman tsl alacaksın 28 TL ayda ve premium alırsan aylık görevler var.Lig sıralaması hariç 21.000 puan kazanabilirsin 5 ayda bıçak alabilirsin düzenli oynarsan aylık 60 winde
Mm rankın ne ayrıca ?
mg elite ama ara vermek zorunda kaldım kanka teşekkür ederim. Store de stok bulmak gibi bi sorun var mı yoksa puan biriktirince anında alabiliyo musun?

Salu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
823
İsim
Furkan SARIGÖL
mg elite ama ara vermek zorunda kaldım kanka teşekkür ederim. Store de stok bulmak gibi bi sorun var mı yoksa puan biriktirince anında alabiliyo musun?
stok işini bilmiyorum ama stokta sorun olacağını zannetmiyorum 1 2 skinde olsa bile diğerlerini alabilirsin 20500 faceit puanıyla 335 TL lik m4a4 var

Top Bottom